Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó pixie hajak állnak...

Milyen jó pixie hajak állnak jól fiatal nőnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék új frizurát kipróbálni de kicsit tartok tőle.

Főleg attól, hogy reggel mindig be kéne formára állítani vagy már nem lesz olyan ahogy fodrásztól jöttem persze ez az adott frizurára vonatkozik és ezt több családtagom is megerősíti sajnos pedig én régóta vágyok ilyenre.

Pedig a mostani átlagos egyenes frizurámat is sokszor be kell, mert néha feláll a frufru vagy statikus szokott lenni stb..kb ugyanott vagyok.

Szemüveges vagyok így gondolom ez is fontos tényező. Kerekes de inkább hosszúkás arcom van.

Színben nem változtatnék, sötét barna most (félig szőke maradt).

Tudtok esetleg linket küldeni olyan frizukról ami szerintetek jól mutatna egy fiatal nőnek de mégse igazán fiús? (huszas évek)

Meg ez azért lenne jó, mert nem hullana annyira a hajam ha rövidebb mint most, elég sok szálam kihullt már így ha rövid könnyebb is kezelni, már nem vágyok hosszú hajra főleg emiatt. Meg a korpa miatt is.



2021. okt. 20. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
2021. okt. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos szerintem 🙂

[link]

2021. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek is nagyon jók és szemüvegeseknek is tökéletes. :)

[link]


[link]


[link]

2021. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mind a 4 egyforma emberek :D..

elsőnél nem igazán látszik jól

2021. okt. 21. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a 3-as mintha az enyémet linkelte volna be még háromszor 😀 de ezek szerint más is arra szavaz 🙂 (2-es vagyok)
2021. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem tetszik valahogy. :(
2021. okt. 21. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet jobban tudunk segíteni ha te is küldesz be 1-2 ami tetszik és be is mered vállalni.
2021. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos, nem tudom hogy lehet e belinkelni de a bia sorozat egyik szereplője "pixie" színésznőjének nagyon jó fotói vannak amik közül találtam néhány kedvező formát. csak hát neki nagyon jól áll és kérdés hogy nekem egyáltalán hogy állna a pixie haj,.
2021. okt. 21. 17:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amint látod, eddig a többieknek gond nélkül sikerült belinkelni ezt-azt, szóval... :D
2021. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a képküldés.com ra feltöltesz egy képet és azt belinkeled,akkor lehet tényleg jobban látjuk,milyenre is gondolsz:)
2021. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!