Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Varga hajhullás elleni hajcsepp?

Varga hajhullás elleni hajcsepp?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róla, hogy a használat első hetében az egészségtelen hajszálak kihullnak tőle és ez felerősíti a hajhullást, utána viszont használ. Azoktól kérdezem, akik már használtak ilyet, hogy vészesen felerősíti kezdetben? Mert azt nem szeretném, hogy a hajtömegem másik fele is eltűnjön tőle mire elkezd használni. Tekintve, hogy alkoholos, nem tudom ez mennyire tenne jót ráadásul hajhullásra..

2021. okt. 21. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden hajhullás elleni termékről olvastam ilyet amit leírtál de ezt nem úgy kell érteni higy a fél hajad kihullik. És ez teljesen ember függő.

De konkrétan a Varga hajcseppnél nem tapasztaltam ezt. Nekem hamar nőttek az új szálak.

Szerintem csak azért alkoholos mert gyógynövény kivonatok vannak benne amik alkoholban oldódnak, szóval hatásos.

2021. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) van itthon egy fél üveg, ismerőstől kaptam régebben, bontott, 2020 júniusában lejárt, ettől még lehet hatásos?
2021. okt. 21. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ártani biztos nem árt. Az viszont ha az egész fejedre kened akkor csak kb 3 alkalomra lesz elég. Ennyitől meg ne várj javulást.

Ha valóban van hajhullásod akkor vegyél hozzá még 2-3 másik üveget. Mire végzel velük addigra már szerintem látni lehet valamennyi eredményt.

2021. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kakit sem ér, nekem jó piros lett tőle mindig a böröm, irritált, csak a sampon meg a cseppek is.

Ricinusolaj, kókusz olajos pakolás jobb.

2021. okt. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

4. Kinek mi válik be. Igen én is ismerek akinek az olajok csodát tettek, nekem személy szerint nem vált be egyáltalán. Egy darab hajszálam sem nőtt tőle. A csepp bevált. Szóval elég merész dog lenne ki jelenteni hogy kakit sem ér. Ki kell próbálni, használni 2 hónapig és utána lehet kijelenteni hogy nem vált be.

A bőröd valószínű azert volt piros mert a 19 gyógynövény egyike allergiát okozhatott.

2021. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Másfél hete napi 1x használom, hát amit én észrevettem hogy a nap folyamán nekem már érezhetően kevesebb hajam hullik ki, hajmosásnál pláne, na de mikor használom, közvetlenül utána elég sok kijön, nem tudom, hogy ezt most konkrétan a hajcseppnek tudjam be, vagy csak ahogy bemasszírozom a fejbőrbe amiatt van, mert azért ott a hajtöveket ,,piszkálom”, de egyelőre még vannak fenntartásaim.
2021. nov. 2. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha maszírozod akkor szerintem kijönnek azok a szálak amik amúgyis kijöttek volna.
2021. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!