Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel semlegesitsem a rezes...

Mivel semlegesitsem a rezes hatást a hajamban ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A sötétszoke hajam befestettem egy 2-3 arnyalattal világosabb hamvas szőke árnyalatú hajfestekkel, nagy megdobbenesemre a hajam vörös lett 😅😅😅😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣

Amitől ki vagyok természetesen !


Na most mivel régen voltam fekete és barna (sötét) így valószínűleg sok a vörös pigment a hajamba… ami most bebizonyosodott 😝😝😝


A kérdésem hogy tudnám ezt semlegesíteni , nem rossz ez a szín amúgy de a rezesseget tompítani akarnám !

Milyen színű festéket vegyek hogy ezt elerjem?


Hamvasito samponon már túl vagyok ! Kb semmit nem ért !

Másfél -2 hete festettem pár nap múlva szeretném festeni , de nem tudom milyen festéket kenjek így rá !

Szőke arnyalatut szeretnek mindenképp de azért nem azt a nagyon világos szôket!


Fodrászhoz most ezzel nem mennek mert mondom nem vészesen tragédia , egész jó de nekem nem tetszik ez a rezes beütés !


Köszönöm a válaszokat



#haj #vörös haj #Rezes hatás
2021. okt. 23. 10:37
 1/6 anonim válasza:
85%
Pedig mindenkeppen menj el fodraszhoz ezt csak ő tudja rendebe hozni, alapból is tilos otthon szokiteni mert sose olyan lesz az eredmény amit te szeretnel.
2021. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Szőkíteni csak fodrásznál lehet. Valószínűleg ajánlani fog egy lila vagy kék sampont, az jó a rezes, vagy sárgás árnyalatok ellen.
2021. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fodrász világosította, még csak nem is szőkítette a hajam.

Amikior eljöttem tőle, mindig gyönyörű hamvas volt.

Aztán a mosásokkal kopott a festék és jött elő a vörös.

Én már elengedtem, ezt a világosabb hajszín témát, mert a fodrász elmondta, hogy a vörös pigmentjeim miatt, ez mindig így lesz.

Most középbarna a hajam, vörös árnyalattal.

2021. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha sötét szőke az alap hajad akkor a fodrásznak nem lesz nehéz kijavítani. A sötét szőke hajak kivétel nélkül hamvasak. Akinek nem az, azé nem sötétszőke, hanem inkább vörös vagy világosbarna. Ha otthon akarsz próbálkozni az 50-50% hogy sikerül. Szerintem vegyél a jelenlegitől egy árnyalattal sötétebb natúr természetes szőkét vagy hamu/homok szőkét és úgy használd a hamvasítót. Semmiképp ne legyen arany/gyöngy/eper vagy bármilyen intenzív szőke hatású festék.
2021. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ !


4.-es igen abszolút hamvas árnyalatú az eredeti hajszinem, es arra lett rá kenve néhány arnyalattal világosabb de meg mindig sötétnek számító hamvas szőke amiből lett a vöröses / rezes beütés !persze tudom hosszú évekig voltam fekete meg a barnanak jó néhány árnyalata , gondolom ennek hatására maradtak ezek a vörös pigmentek a hajamban amit s festék elő hozott !


Hangsúlyozom nincs bajom ezzel a színnel meg egyébként jól is áll (mások szerint) mert zöld a szemem, csak igazából már inkább hamvasabb arnyalatot szerettem volna !

Mindenképp marad most ez aztán a legközelebbi festesnel majd meglátom hogy érdemes elmennem fodrászhoz vagy addigra már megbaratkozom ezzel a hajszinnel !


Egyébként jártam már úgy én is hogy fodrasz szépen hamvasitotta aztán néhány hajmosas után jöttem elő a rezes vöröses árnyalatok ! És súlyos pénzt fizettem akkor is !

2021. okt. 23. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fanola no orange samponja nagyon bevált. Utána megvettem a no yellow sampont, ami szintén nem segített, ahogy a többi lila sampon sem.:(
2021. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!