Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás hajra mit ajanlotok?

Korpás hajra mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek. Évek óta küzdök korpasodassal. Próbáltam rengeteg sampont és házi praktikat is de semmi sem segített. A fodrászok most csukjak be a szemüket de egyedül a Head&shoulders sampon az amivel sikerül valamilyen szinten tartanom, de ez sem szünteti meg. Most elfogyott a samponom kipróbáltam egy koffeines sampont de sajnos az sem segít. Véresre vakarom a fejborom már és ott tartok hogy végső elkeseredesemben kopaszra borotvalom a fejem. Derékig erő sűrű hajam van egyébként, de a korpasodas miatt könnyen is zsirosodik. Tudtok ajánlani valami sampont ami segíthet? Próbáltam már teafaolajat is sajnos az sem vált be. Nizorallal 2x mostam hajat de semmi javulást sem láttam. Ennek adnek meg esélyt de hátha van valami jobb sampon.

2021. okt. 24. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Nizoral jó, de két alkalom még kevés. Mondják még a Vichy Dercos-t is, azt még nem próbáltam. Jó drága.
2021. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Kerium sampont használok. Gyógyszertárban kapható, van száraz és nedves korpára való változata is. Elég jól kordában tartja a korpásodást, de azért így is vannak olyan időszakaim, amikor 3 nap után már eldurvul a helyzet.
2021. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is a Nizoral vált be, de több alkalom után. Nem szabad feladni az első pár használat után, úgysem lesz olyan, ami egyből csodát varázsol a fejeddel. Most már felváltva használom a nizoralt a DM saját márkás alverde korpásodásra hajlamos hajra, bio paradióval és bio rozmaringgal samponjával.
2021. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bejött a kopaszra borotválás, ha az tényleg egy opció nálad.
2021. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat azért nem rajongok az ötletért de már nagyon szenvedek miatta :/
2021. okt. 26. 19:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!