Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Varga hajcsepp. Melyik a...

Varga hajcsepp. Melyik a jobb? A piros vagy a zöld?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 17:22
 1/2 horex válasza:
49%
Ha működne nem szaladgálna az utcán annyi kopasz ember. Anno hosszú sorok álltak a Béres hajnövesztőért, kopaszok maradtak
2021. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem genetikai alapon hullik a hajad, hanem mert pl. beteg vagy stresszes voltál amitől elkezdett hullani, arra nagyon jó a Varga hajcsepp. Én a zöldet használtam 2 hónapig, a samponját azóta is használom, és megállította a hajhullásom, azóta szépen vissza is sűrűsödött, de nekem a covid utóhatása volt a hullás. Ismerősömnek elkezdett hullani kör alakban a feje tetején, és szegény hiába csinálta/csinálja ugyanazt mint én, egyre csak ritkul a haja, mivel ő ilyen típus. Hajbeültetés az egyetlen megoldása.
2021. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!