Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell az intim területek...

Hogyan kell az intim területeken szőrteleníteni? 17/L

Figyelt kérdés
Sajnos nincs olyan kapcsolatom egyetlen felnőtt nővel sem aki segítene vagy fel tudnám tenni a kérdést. Borotválatlni szoktam de nem érek el vele 100%os hatást. Van barátom és ahogy előrébb haladunk a kapcsolatban, majd eljön a pont ahol erre nagyon oda kell figyelnem.

2021. okt. 25. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a borotvánál maradnál akkor vegyél egy normális cserélhető pengés borotvát, amit csak arra a területre használsz. Borotválás előtt érdemes testradírozni a területet. Borotvahabot használj. Lassan, óvatosan borotválj. Miután megcsináltad, fertőtlenítsd, kend be borotválkozás utáni krémmel.

Ha teljesen sima végeredményt szeretnél akkor gyanta.

2021. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
A GOOGLE sem ad válasz, ugye?
2021. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
#2 A GOOGLE keresésre van, a GYAKORIKÉRDÉSEK.HU pedig kérdezésre. A GOOGLE pedig sok kérdésben a GYAKORIKÉRDÉSEK.HU-t dobja.
2021. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Eljön a pont hogy nagyon oda kell figyelni? KELL?? Miért? Mi van, ha neki a természetes fazonú punci tetszik jobban?


Valszeg borotválkozik,mivel pasi. Én a helyében szívesen segítenék (tanáccsal, megmutatással, bármivel)

2021. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy jó borotva hozzá: pl. cserélhető fejes gillette venus, vagy mach3 (igen, a férfi, szerintem az egyik legjobb). Az eldobható fajtákat nem ajánlom.

Csinálsz egy jó meleg fürdőt, alaposan megmosod magad, szivaccsal finoman átdörzsölöd a bőrödet (nem súrolni kell). Borotvahabot nem muszáj használni, nekem pl. a dove tusfürdők nagyon bejöttek. Bekenem vele magam és jöhet a borotva.

Szőr növekedési irányában borotválva kíméletesebb a bőrnek, ha viszont teljes simaságot szeretnél, akkor ellentétes irányban is párszor át kell húzni. Ajkaknál egyik kezeddel feszítsd meg a bőrt, könnyebb lesz. Hátul a popsinál nyugodtan csináld vakon, húzd egyenes irányban a borotvát, nem fog megvágni.

Borotválkozás után teafa olaj, aloe vera krém. Aloe verát akár naponta használhatod, ne hagyd kiszáradni a bőrt, mert akkor sokkal könnyebben kipattog. Teli csipkés bugyi nem ajánlott, mert dörzsölni fog. A borotvát, jól mosd ki, hagyd megszáradni és tedd el egy tiszta helyre (dobozba).

Előfordulhat, hogy a legnagyobb körültekintés ellenére is kipattog, sok nő jár így. Ebben az esetben gyantáztatni érdemes kozmetikusnál, havi 1 alkalom, 2 hétig sima, 1 hétig kis szőröcskék, aztán úgyis mikulás.

Otthoni IPL gép szerintem egy tök jó dolog, de vásárlás előtt (80-100e ft) nagyon utána kell nézni, mert ha nem elég sötét a szőröd, nem fog működni.

2021. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!