Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor jó a hajszárítás...

Most akkor jó a hajszárítás vagy sem?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást írnak. Van, ahol azt, hogy rossz a hő a hajnak, máshol azt olvasom, hogy nem jó levegőn szárítani, mert a vízben levő dolgok nem jó ha a hajra száradnak.

2021. okt. 25. 18:57
 1/6 Domi-nika válasza:
100%
Én mindig szárítottam, sztem az a legjobb.. Persze nem forró hővel hanem langyossal
2021. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1 esnek igaza van
2021. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
2021. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 tény.

#1 A haj vizesen a legserulekenyebb.

#2 a magas hőfok szintén karositja a hajat.


A hajszárító hofoka sehol sincs egy hajvasalo minimum 150 fokától, a 220-ról nem beszélve.


Hosszú hajnál inkább a technika számít. Leírom én hogy csinalom.

1-2 ujjnyi vastag részeket válaszok le és félszárazra megszaritom. Utána fogom a nagy korkefemet és azzal is atmegyek rajta ugy, hogy merőleges vagy a hajszalakkal párhuzamos legyen a szárító szűkítője a korkefere és fentről lefelé haladok. Alapvetően közepes hőfokon van, de a korkefes résznél atmegyek hideggel is a tincseken.

2021. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Jobb ha levegőn vagy törcsi alatt szárad meg, legalábbis nekem sokkal egészségesebb és gyorsabban nő mióta a hajszárítót is elhagytam. Ha teheted hagyd el, de azért nem a világvége ha inkább megszárítod, csak ne a legforróbb fokozaton.

A vasaló tényleg amit messziről kerülni kell.

2021. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem szokott jót tenni. Olyan szinten kiszárad, hogy nem tudok vele mit kezdeni. De nem mindenkinél van így. Ha úgy érzed neked nem olyan káros, akkor néha használhatod.
2021. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!