Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak vagy mit használ...

Mit csináljak vagy mit használjak, hogy sűrűbb legyen a szakállam?

Figyelt kérdés

A bajuszom legerősebb és legsűrűbb szőr ami csak van az arcomon, de már oldalt nagyon gyenge és ritka és van egy hely ahol nem nő egyáltalán . Mivel tudnám ezt serkenteni? Legalább csak hogy meginduljon azon a bizonyos helyen a szőr növekedés.. többi meg talán majd idővel megerősödne .. szoktam vágni géppel 3mm-re amikor már ilyen ronda mint pl ezen a képen:

[link]


( a bekarikazott helyen nem bujik elő a szőr) valaki valami tipp vagy valami kenőcs? 21 éves vagyok . Köszönöm.



2021. okt. 31. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ganajozzad.
2021. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi az a ganaj?
2021. okt. 31. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1984-es Bajuszverseny című film megtekintését javaslom. Csomó jó praktika van benne arcszőrzet dúsításra.
2021. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedj vitaminokat, ez a legegyszerűbb, és leghatásosabb
2021. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egeszseges dus szorzet az egeszseges hormonrendszerre es megfelelo tapanyag ellatottsagra utal. Kenni felesleges.


A hormonrendszered legyen egeszseges. Pl a kezeletlen stressz felboritja a hormonrendszer mukodeset. Sportolj rendszerssen aerob sportokat.


Egyel igazi husokat halakat zoldseget belsoseget. A mekikajatol meg pizzatol nem fog noni a szakallad…

2021. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minoxidil spray, Biovanne
2021. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

3. Valaszoló milyen vitaminokat szedjek?

2021. okt. 31. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Arctisztításra figyelj mindenképp, tonikkal áttörlöd az egészet egy vattával, kaja ügyben meg kell enni a csirke/disznómájat, szívet, zöldséget nem szabad hanyagolni, olajos magvakat kiegészítésként eheted.

Nem kell különösebben olyan vitamin ami ne tenne hozzá a dolgokhoz, ezalatt azt értem hogy az általános vitaminok elegendőek, ráadásul én nem is szedtem huzamosabb ideig semmit.


Azt tudnod kell hogy huszonéves kor elején nagyjából megmutatkozik egy átmeneti szakasz ami még a hiányos részeken benőheti magát, előre nem lehet megjósolni hogy mi is lesz a végeredmény ezt meg kell érteni, nálam több év kellett, míg a szám alsó sarkánál megindult a 10forintos nagyságú üres rész.

29F

2021. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Meg fogom fogadni .

Egyébként nem zavarna hogy nincs szakállam , csak igy hogy a volt osztálytársaimnak már van meg a többi korombeli barátaimnak is sőt még fiatalabbaknak is van, igy kicsit sz@r hogy nekem nincs . Ugy érzem nem vagyok eléggé fejledt . Amugy kb 2-3 éve ugyan ilyen.. nem sűrűsödik, nem nőnek ki uj szálak szóval fura . Azt hiszem kezdeni kell sportolni meg tobbet enni . 58 kilosnak nem valami jo lenni xd

2021. nov. 1. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Én óvatosan bánnék a disznóságokkal, főleg az olajos magokkal. Amúgy sem tűnsz egy túl szikár valakinek. Ha tovább gyarapítod a zsírt a testeden (nem az számít mennyi a testtömeged,hanem ebből hány % zsír), akkor mégkevesebb lesz a tesztoszteronod, s ami -szakáll szempontjából-lényegesebb, a DHT.


Heréid megvannak? Leszálltak a helyükre?

2021. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!