Frufru vágatás?

Figyelt kérdés

A hátam közepénél egy kicsit lejjebb érő hajam van, amit már pár éve legtöbbször lófarokban viselve hordok, és már kicsit unom. A hosszából nem szívesen vágatnék sokat, de egy ideje nagyon tetszik az a sűrűre vágott, egyenes, szemöldökig érő frufru két oldalt vékonyabb, állig érő tincsekkel. És nem hirtelen elhatározás, régen is nagyon tetszett, csak akkor ezekhez a "nagyon művész" és anime fanatikus emberekhez kapcsoltam, ezért nem akartam, de mostanában megláttam ezt ( [link] picit más fazon, csak tetszik a formája) a képet, és eldöntöttem, hogy nem érdekel mert nagyon tetszik.

Akinek van vagy volt, mennyire volt furcsa vagy zavaró először? Nehéz belőni reggel, könnyen elalszom akkor is, ha nagyon egyenes hajam van? Mit mondjak a fodrásznak? Mert nem találok képet pontosan arról, amire gondolok.



2021. nov. 4. 02:42
 1/7 anonim válasza:
20%
0-15 éves koromig frufrum volt. Úgy néztem ki, mint egy debil fogyatékos. Hogy belőni mit kell egy frufrun, ha 100 évig élek se fogok rájönni soha.
2021. nov. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 hónapos-13 éves koromig folyamatosan frufrum volt, majd 16 éves koromtól megint lett.

Leszámítva a 10-12 éves időszakom, mikor rohadt igénytelen és nagyon serdülő voltam, sosem okozott problémát a frufrum.

Annyit foglalkozom vele kb, mint a hajam többi részével. Ha túl hosszúra nő, de nem akarom visszavágni még, akkor szoktam rá rakni zselét és mikor szárítom, akkor felfelé, majd le fésülöm, ettől ilyen "60-as évek pufi frufruja" hatása lesz, amit ugye én imádok, de, hogy megnyugtassalak, pár óra után enyhül a pufiság (ugye szél meg mozgolódás miatt)

A képen, amit látok, az egy telifrufru, ami a széleinél hosszabb, és, ahol el van választva a haj, ott van egy rés. Nos, ez valakinél (pl nálam) van magától is, de elérheted úgy is, ha fésülésnél elválasztod, esetleg el is tűzöd és vaxxal/lakkal fixálod.

2021. nov. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló frufrum van már lassan 3 éve. A frufrun sosem változattam mert imádom de a hajam hosszán igen. Először nekem is a hátamig ért de már fél éve visszavágatom a vállamig mindig.

Egyszerűen imádom. Sosem volt ilyen szép és formás a hajam

2021. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 2 éve volt frufrum de nem tetszett úgyhogy megnövesztetem kinszenvedés volt.
2021. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm!

3: Az annyira rövid haj önmagában legtöbbször nem jön be, de frufruval az is jól tud kinézni. És nem szívesen válnék meg ennyi hajtól, de frufruval állig levágva nagyon tetszik, van egy kis csábítás hogy olyat is vágassak, mert mindig a mostanihoz hasonló hajam volt, de ez már egy újabb ötletem. Egyelőre csak a frufru, és inkább várok, hogy egy év múlva is tetszik-e majd.

2021. nov. 4. 16:28
 6/7 A kérdező kommentje:
4: Miért volt kínszenvedés?
2021. nov. 4. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még kiskoromban vágtak mindig frufrut, nem szerettem, mindig égnek, és összevissza állt. Aztán 15 éves korom körül oldalfrufrut vágattam, szerettem, de kb.havonta kellett rohangálni a fodrászhoz, mert mikor lenőtt már inkább zavart. Beállítás nem tartott olyan zavaróan sokáig.
2021. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!