Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágta már le valaki a párja...

Vágta már le valaki a párja haját vagy hasonló dologba részt vattetek már.?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 18:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy van - e másnak is olyan kapcsolata a párjával vagy feleségével hogy ha megkérné hogy had vágja le a haját engedné-e.? Gondolom ez nem egy hétköznapi dolog.
2021. nov. 6. 18:42
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Persze. A páromnak fétise van ez iránt.

Muszáj volt belemennem ebbe de már kezdem megszeretni én is

2021. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindig.
2021. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem hetkoznapi de nem is olyan ritka. Én nem bántam volna. Karantén idelyén mondtam neki, azt is hogy nem tud sok mindent elrontani, legfeljebb összefogomajd majd majd és elmegyek fodrászhoz ha kinyitnak, de ő így sem akarta. Ismerek másokat is akik már vágták egymás haját, nem csak párok hanem barátnők is.
2021. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elkezdődött a kemó kit is kérhettem volna meg ha nem a saját páromat

Magamnak képtelen voltam

Nyílván ez nem az a szitu ami a kérdésed is így számomra szörnyű volt de megkértem megtette.

2021. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Úgy figyeltem meg, hogy a párkapcsolatban a nő/lány levágja a férfi/fiú haját az teljesen gyakori, na de fordítva (a férfi/fiú vágja a nő/lány haját) nagyon ritka.
2021. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi a barátnőmmel egymás haját vágjuk. Most hosszabb a haja de volt már mindenféle, felnyírt is, rövid is.
2021. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Festettem exemnek. A pancserségem ellenére egész jó lett, nem amiatt szakítottunk 😅😂😅😂😅
2021. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem vágtam még hajat, de béna vagyok, úgyhogy szerintem jobb, ha nem akarja valaki :D , max ha egyértelmű instrukciókat ad és egy tucat oktató videó után.

Lehet hagynám, hogy az enyémet vágja, nem tudom, érdekes élmény lenne, hogy ő hogyan látna csinosnak, milyen hajjal.

N

2021. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én először csak kicsit vághattam aztán mikor fodrász után mikor egész rövid lett a haja. Én vágtam folyamatosan egész jól belejöttem vettünk profi ollót és gépet azóta csak én vágom festem a haját. Több frizurát is csináltam már neki mások mikor kérdezik hogy milyen jó a haja most ár elmonja hogy én csináltam. Azt mondják nem hiszik el. Aztán mikor engem kérdeznék hogy tényleg te csináltad picit kényelmetlen de bevallom hogy igen. Már többen is kérték hogy nem - e csinálnám meg nekik is. Volt hogy másnak is vágtam de a páromnak teljesen más érzés. Valószínűleg mert szeretem. És másképpen látom őt.
2021. nov. 7. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!