Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomkodtam az orromon a...

Kinyomkodtam az orromon a legtöbb nagy fekete pattanást, mivel tudnám a megpirosodott orrom és környékét elmulasztani? Illetve zsíros orra mi jó?

Figyelt kérdés

Régen nyomkodtam többet, de utána mindig csúnya piros volt. Most már egy jó ideje nem nyomkodtam, és elég szép nagy fekete mitiszerek voltak benne.

Egyébként régebb próbáltam ezt a fekete maszkot, de nem működött, valahogy az orrom amúgy is zsírosabb, lehet amiatt.

Az arcom, az olyan mintha száraz lenne, de ha kezdem nyomkodni picit összelevezi a sok tényleg láthatatlan pattanás. Amúgy szép az arcom, nincsenek pattanásaim csak ezek a miteszerek ink.


2021. nov. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális arcápolási rutin. Arctisztító, hidratáló krem reggel este, fényvédő reggel. Miteszerekre jó a bha, niacinamid, retinol. A szárazságra hialuronsav.
2021. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arcra bármilyen hidratálókrém jó?

Zsíros, altalában csillogó orra mi jó?

Lehet olyan, hogy az orrom zsíros és az arcom többi része száraz?

2021. nov. 10. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen nyilván nem. Arra figyelj hogy parfüm, illatanyag, alkohol mentes legyen. Jó a cerave, the ordinary, la rosche posay márka.

Leírtam az előbb hogy zsíros, mitesszeres bőrre mi a jó.

Igen lehet olyan hogy az orrod zsíros a többi száraz, kombinált bőröd van valószínűleg. A száraz részek pedig vizhianyra is utalhat.

2021. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Benton márka Aloe Vera géljére esküszöm. Nem olcsó, de szenzációsan jól hidratál.
2021. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!