Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olyan sampont...

Valaki tud olyan sampont ajánlani amiben nincsenek a következő összetevők? -dmdh hydantoin -dimethicone -dimethiconol -sodium lauryl sulfate -laureth sulfate -parabens Eléggé hullik a hajam és gyorsan zsírosodik is.

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Hát figyelj sls az kell. Nem ördögtől való. Az tisztitja a hajat igazán.

Viszont 2 sls-es termék között óriási különbség van.

Pl a Bánfi szétszárítja a hajat, míg az uriage ds sampon meg nem. Csak szépen teszi a dolgát. Az uriage sampont jó szívvel tudom ajánlani.


Ami még úgymond hipoallergén az a faith in nature parfümmentes termékei(van sampon és balzsam is).


Egyébként még az arclemosóknak vannak szép összetevői és pl egy cerave habzó lemosó jó samponnak is(igy is használom és abszolút elégedett vagyok vele).


A hullás más kérdés. Lehet góc, vitaminhiány, évszakvaltas miatt.

Ha tudsz kérj háziorvostól nagy labort. Ugyan ő csak tsh-t kérhet pajzsmirigyből, de az is több, mint a semmi.

2021. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt használom:

[link]

Nekem bevált, és nem is drága.

2021. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!