Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevesebb, mint egy nap alatt...

Kevesebb, mint egy nap alatt büdös vagyok télen ülő munkától dezodorral, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt 7kor fürödtem, és tegnap már fél 3kor éreztem, hogy de izzadt szagom van. Nem figyeltem rá külön, de annyira erős testszag volt, hogy feltűnt. Tél van, nincs túl meleg vagy túl hideg a lakásban. Nem voltam sehol, itthonról dolgozom ülőmunkát. A legnagyobb mozgás annyi volt, hogy főztem, mosogattam, teregettem, porszívóztam, semmi izzadós, de semmi sportolás.

Dezodoroztam és parfümöztem is.

Nem akarom tönkretenni a bőrömet azzal, hogy naponta legalább 2x tusolok, meg időm sincs rá. Mit tegyek, hogy a napi 1 tusolás elég legyen? Mit rontottam el?

Már ezt a napi egyet is soknak érzem, régen télen ennél kevesebb is elég volt.

26L



2021. nov. 15. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1.: Kaja és gyógyszer is okozhatja.

2.: Használj antibakteriális tusfürdőt és antibakteriális dezodort!

2021. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Szokták mondani: "Az vagy, amit megeszel." Gondolkozz el ezen.

Pl. az indiaiaknak azért van erős testszaguk, mert ők sok fűszeres ételt esznek.

2021. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

"Nem akarom tönkretenni a bőrömet azzal"

Nem teszed tönkre.

Esetleg nincs túl meleg a lakásban?

2021. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es: Gyógyszert nem szedek.

Növényialapú étkezésen vagyok, úgyhogy nagyrészt friss/párolt/sült zöldségeket eszem.


2-es: az igaz, hogy szeretem a fűszeres, főként a csípős zöldségeket.


3: Nincs meleg.


Most arra kezdtem el gyanakodni, hogy esetleg az lehet a gond, hogy nem pamutfelső volt rajtam.

A kajásra a másik tippem, hogy előtte nap este "bűnöztem" és ettem egy mekis sajtburgert, és talán másnapra emésztettem meg, ez mondjuk már nem az első eset lenne, hogy meki után fura dolgokat tapasztalok.

2021. nov. 15. 09:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem időnként váltanom kell dezodort, mert hozzá szokik a szervezetem vagy nem tudom.

Lehet nálad is ez van.

De még az is jó megoldás lehet, hogy reggel csak a hónaljad mosod meg és újra bedezodorozod magad, így nem kell teljes zuhanyzás.

2021. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy valami szuper termeszetes-bio-vegan dezodort hasznalsz. 😂
2021. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Ne használj dezodort
2021. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó vagyok, nem poénból mondtam, de én azóta nem izzadok, amióta nem használok, ugyanis ez az üzlet benne... először enyhít, aztán izzadsz mint valami ló, hogy újra használd... és vegyél még egyet, aztán még egyet, aztán még egyet, ... stb.

Én még a parfümöt is elhagynám, a természetes illatok sokkal jobbak mint a műanyag kemikáliák.

2021. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy tulsulyos?
2021. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Megint az igazság van lepontozva? :D:D Szépen is állunk...
2021. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!