Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van másnak is olyan tapasztala...

Van másnak is olyan tapasztalata,hogy ami hialuronsavat tartalmaz nem tesz jót a bőrének?

Figyelt kérdés
Próbáltam több márkát,vagy karikásabb a szemem alatt,vagy mintha még jobban kiszárítaná a szemem alatt. Jobban látni a ráncokat.
2021. nov. 16. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van. Nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hialuronsavat vizes bőrre kell felvinni. Lehetséges ezért húzódott és száradt ki tőle a bőröd
2021. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se szereti a bőröm annyira. Volt, hogy száraz foltok jelentek meg az arcomon, közvetlenül akkor, miután használtam (nedves bőrre viszem fel mindig, ofc). Most már tudatosan kerülöm a dedikált hialuron savas szérumokat, tonereket. Amúgy is egy túl hype-olt összetevőnek tartom.
2021. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Hyaluronsavat nem szabad száraz bőrre tenni, enyhén nedves bőrre kell használni. A lényege, hogy megküsse a nedvességet, na most ha te a száraz bőrödre ráteszed, a bőrödből vonja el a nedvességet, de ha alatta kicsit nedves, akkor pont, hogy a bőrödben fogja megkötni a nedvességet.


Egyébként egyéni érzékenység előfordulhat, van, akinél gyulladást okozhat.

Próbáld meg úgy, hogy előtte vízzel bepermetezed az arcot, hyaluron, rá meg használj hidratáló krémet. Ha így se működik, akkor nem kell erőltetni, nem mindenkinek jön be ugyanaz :)

2021. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmezem hogy itt hialuron savas krémről van szó eleve, tehát ha krémbe van akkor felesleges hogy nedves legyen a bőr mert abban amúgy is van víz plusz érdekes lenne rá krémet kenni ha még nem száradt meg az arc. Ha ilyen reakciót vált ki akkor ne használd.

Azon is el kellene gondolkozni hogy milyen egyéb terméket használsz. Csak mert nekem inkább a nem megfelelő korrektor vagy púder ami a szemem alá is szokott kerülni hangsúlyozza ki a ráncaimat. Legutóbb a Maybelline Fit Me korrektor dobtam ki sajnos pont e miatt.

2021. nov. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!