Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet még szép sötétebb barna...

Lehet még szép sötétebb barna a haja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lány pár nap múlva lesz 13 éves és állandóan azzal nyaggat, hogy vegyek neki hajfestéket, mert annak a szép koreai színésznőnek is ilyen a haja. Természetesen nem engedem a festést, ennyi idősen. A lányom haja kisebb korában nagyon szőke volt, de mára már sötét szőke, világos barna. Barnulhat még az idő múltán?

2021. nov. 17. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

7 éves korig max. Ő meg lassan 2x annyi. Nem valószínű, hogy fog változni, max nyaron lesz vilagosabb, ha megszivja a nap.


Egyébként szerintem akiknek eredetileg szőke max sötétszőke a haja, azoknak nem all jól a sötét haj. Ugyan igy a sötét hajúak egy reszenek sem áll jól egy platinaszőke.


Az alapból vilagos hajú, de sötétre festett ismeroseimet boszorkanyos kinézetűvé tették 😐


A festeshez 2 lehetőség van. Színező, de abból sem a fekete vagy henna, de azzal meg az a baj, hogy nem jó vegyi festessel keverni, mert kiszamithatatlan a vége.

2021. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ez nem igaz. Nekem kamaszkoromban barnult be a hajam. Neki kisebb korában szőke volt, kb 10-11 évesen barnult sokat.
2021. nov. 17. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 éves koromig szőke voltam, aztán bebarnultam, tini koromra pedig szürkésfekete lett a hajam, és ha nem festeném, a mai napig ilyen lenne. A nagymamámtól örököltem az ennyire sötét hajamat, mert bajor, mint Hannelore Elsner.

Egyébként akinek eleve világosabb haja van, kicsi a kontraszt a bőrük és a hajszínük között, azokat az esetek legnagyobb százalékában tényleg öregíti, komorrá teszi a sötét haj.

Persze, a kísérletezés nem baj, amennyiben nem tesz kárt a haj szerkezetében.

Egy 13 éves haját még nem tenném tönkre permanens festékkel.

Létezik henna por is, ami pár hét múlva kikopik.

2021. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a festést semmiképp sem szeretném még.

De akkor szerintetek barnulhat még neki?

2021. nov. 17. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk megmondani, mert ez típus/genetika kérdése.

A barnul is még, nem lesz olyan sötét, mint a koreiaknak.

2021. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Honnan tudjuk? Talán fog, talán nem.


Mi bajod van a hajfestéssel? Az csak haj.

2021. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!