Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy igényes...

Mennyibe kerül egy igényes póthaj felrakással együtt?

Figyelt kérdés

Kicsivel váll alá érő hajam van sose volt igazán hosszú hajam szóval egész életemben nem ért le mell alá, majdnem mellig ért tavaly az volt a max..

Tegnap vettem ilyen 800 ftps műanyag gagyi póthajat a kínaiban, színben passzolt és felraktam otthon amikor senki sem látta. Teljesen másképp nézek ki hosszú hajjal, imádom magamat úgy, sokkal szebb vagyok.

Mivel amíg megnőne addig az évek munkája lenne és nem is biztos hogy valaha megnőne nekem ezért eldöntöttem hogy szeretnék normális és igényes póthajat ami valódi emberi hajból van és nem töredezett, legjobb ha az én hajszínem és festve sincs, de a lényeg az hogy az én igazi hajamat ne kelljen festeni mert azt már tényleg nem akarom többet!

Mennyibe kerülhet így ez az egész? És meddig tart? Hogy tudom azt elérni hogy az igazi, félhosszú hajam ne látsszon ki alóla ? Vagy azt majd megcsinálja a póthajas?


25/n

Szilvi



2021. nov. 18. 09:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én termeszetes hajjal:

[link]

És póthajjal

[link]


Ugye mennyivel jobb a hosszú haj?? Szerintem millioszor szebb vagyok ugy.

2021. nov. 18. 09:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak a póthajra számolj minimum 60.000.- forintot mondjuk, hogy minőségi legyen, ne kelljen 2 hónap után kidobni. Ez 100g átlag ára, ennél neked lehet több kell, ami plusz költség. Ezt a fodrász tudja megmondani mennyire sűrű a saját hajad stb, gondolom Te sem akarod hogy pár tincs 'lógjon' alul hatást keltsen.


Ezek után technikától függ, de olyan 2-300.-/tincs szokott lenni a felrakás.


100g haj feldolgozása pedig olyan 5-10 ezer forint között mozog. Itt is a technikától függ.


Nagyjából remélem sikerült segítenem, nyilván ezek ilyen kb / minimum árak, városonként / fodrászonként eltér, de ha valaki ennél bőven olcsóbban adja / csinálja annak nézz utána!

2021. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
1 ev alatt megnone olyan hosszura
2021. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
2 vagyok, nekem póthajjal, ( úgy, hogy sajnos nem mindig jó fodrász rakta ) kb 4-5 év alatt érte el azt a hosszt, annyira lassan nő egyébként is a hajam :)
2021. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem nem nő, egy év múlva is ugyanekkora lesz
2021. nov. 18. 11:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
volt egy osztalytarsam gimiben, naponta mosta es vasatla a hajat 5 even keresztul. egy centit se nott neki az 5 ev alatt, szarra torte a sok vasalas meg mosas meg abuzus. te vasalod a hajad? lehet nem kene
2021. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vasalom. ha nem vasalom akkor úgy nézek ki mint egy fa.sz
2021. nov. 18. 11:37
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Használsz hővédőt esetleg?
2021. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy csak a képek miatt de nekem a természetes hajaddal jobban tetszel. Ráadásul szép egészséges is. Ha azt akarod hogy az is maradjon akkor 100 alatt nem úszod meg.
2021. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de valamennyire a póthaj felhelyezése is roncsolja a saját hajad, tehát töredezhet tőle. Jobban járnál egy jó hajvitaminnal és rengeteg türelemmel ;)
2021. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!