Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki Braunrol valtott mas...

Van aki Braunrol valtott mas markara es meg volt elegedve?

Figyelt kérdés

Nekem ezek a gepeim vannak:


Philips 2 koros, HQ9 szerias borotvam

Braun 5 szeria (Wet and Dry)

Braun 9 szeria - most reklamaltam meg(bekapcsolo gomb kiesett a helyerol), es ugy latszik vissza adjak a penzemet. Picivel tobbet vartam tole ( a nyakreszen, allkapcsnal nekem nagyon gyakran szortuszo gyulladasom van, mivel befele nol egy ket szall ott). Ezen a reszen nem is tudom ezekkel a borotvakkal lenyirni a szort, ide a Philips OneBladet szoktam hasznani.

Gondolkozom,hogy mas vennek helyette. Szerintetek erdemes valtani valami masra? - ha igen milyenre



2021. nov. 22. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Braun termékem sosem volt ugyan de a Remington termékeket mindig szerettem és ajánlottam másoknak is.
2021. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!