Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másokat is taszít a fibróma,...

Másokat is taszít a fibróma, szemölcs, anyajegy?

Figyelt kérdés

Barátnőm nyaka teli van fibrómácal. A hátán meg sok kitüremkedő bibircsókszerű anyajegy. Mint a szeborreás keratózis. A nyaka meg már lassan olyan a sok fibróma-papillómától, mint ha mákkal szórták volna le.

Én még ránézni se szeretek, nemhogy hozzáérni, megcsókolni. Tiszta dr popper pimple epizód. Emiatt aztán a nemi élet is kuka. Lehet hogy önző ge.i vagyok, de ha egyszer taszít, ez van. Hiába mondom, hogy menjen dokihoz, pikk-pakk leszedi fájdalommentesen, kifizetem, elkummantja. Mert őt nem zavarja. Én meg kivagyok tőle, hogy tiszta gusztustalan rücskös, mint egy új kerékpárkülső. Mit lehetne tenni? Ha nwki lenne ilyen kérése ( fogyás-hízás, más haj, megtenném.) Nem érti, hogy egy kib.tt betegség, amit kb egy-két óra alatt megszűntet elektrokauterrel, lézereel a doki. A rohadt vírusok meg ott hozzák az újabb és újabb lógó biszbaszokat.



2021. nov. 23. 22:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Undi lehet, én megértelek, de ha egyszer nem akar elmenni vele dokihoz, akkor nem kényszerítheted :/ ő dolga, ő teste. Mond meg neki amit itt leírtál, csak szebb köntösben, de igazából simán rávághatja, hogy akkor kabbe és menj a pi.ába :D
2021. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez ennyire zavar minek jöttél össze vele? Ha nem akarja leszedetni (ami amúgy nem baj, mert semmit nem árt neki), téged meg ennyire taszít, nem nagyon lehet mit csinálni.
2021. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

#2

Gondolom, amikor összejöttek, még nem volt neki ilyen.

2021. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
#3 de anyajegyek nem nőnek csak úgy, egyik napról a másikra. Ha meg valami szemőlcs lenne azzal tuti elmenne orvoshoz mert szar érzés nagyon.
2021. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, te ugyebár tökéletes vagy? (Ezért nem sikerült leírnod a dr. Pimple poppert sem.) Biztos a csajod sem talál hibátlannak téged, hidd el.

Mindezzel együtt: ha nem tetszik a fibrómás bőr, az oké. Ha finoman megemlíted ezt neki, az is oké. Erőszakoskodni viszont kicsit sem oké. Próbáld kulturáltan, normális stílusban megbeszélni vele (ne úgy, ahogy ide leírtad). Ha nem sikerül közös nevezőt találni, akkor viszont kíméld meg magadtól, és búcsúzzatok el szépen. (Érdekes, az nem került szóba, hogy esetleg szeretnéd őt akár egy kicsit is. Bizonyára véletlen.)

2021. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kedves 5!

Az, hogy gépelési hibát vétek egy törött kijelzőjű mobilról,egy rázkódó buszon tök irreleváns.

Nem vagyok én sem tökéletes, de itt nem rólam volt szó. De ha már szóba hoztad, pl én olyan ruhát, frzurát hordok, amilyet szeret. Valaki nem bírja a narancsbőrt, s eljár edzeni ellene, van aki gyantáztat, diétázik, fogszabályoztat stb. Sokat tesz magáért és ad magára. Itt egy kb órás beavatkozásról lenne szó.

S igen. Amikor összejöttünk, ugyan volt egy-kettő( nyilván először nem láttam meztelenként), de azóta egyre több van. S tudom, hogy ha sz..ik rá csak szaporodnak. Mert ez történt. Gondoltam anno naivan, az ember erre maga miatt is ad. Mégiscsak egy vírus okozza.

Az meg hogy nem került szóba hogy szeretem-e? Megint nem idevág. Egyébként de, ezért vagyok vele. Csak ez számomra olyan, mint amikor valaki szereti a másikat, de az kb pl. büdös a cigitől / nem csináltatja meg a fogát (pedig lenne miből)/ vagy folyton borostás (már ha épp azt nem bírja a kedvese). Ha egy égési heg lenne lesz.nám, de ez hanyagság. Kipengetném az árát és egy óra alatt egy évre semmi baja se lenne. Ráadásul érzéstelenítve.

2021. nov. 23. 23:23
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Hogy mit lehet tenni?Egyerű:otthagyni.Ha szeretsz valakit,pláne ha szerelmes vagy belé akkor elfogadod,meg se látod a külsőségeket.Te nyilván nem így érzel iránta,szóval akkor:minek vagy még vele?
2021. nov. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

"Ha szeretsz valakit,pláne ha szerelmes vagy belé akkor elfogadod,meg se látod a külsőségeket"

A magad nevében beszélj. Attól, hogy szerelmes vagyok, még számít a külső.

2021. nov. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Így van. Soha nem szerettem én sem ennyire a páromat, mint most, ő az igazi, imádom, vele képzelem el a jövőmet, DE! Neki is van egy ilyesmi igénytelensége (a fogaival van gond) ami zavar, és szóltam is már neki érte többször, egyelőre sikertelenül.
2021. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%
Hát azt pedig tényleg le kellene szedetni, mert randa és le is tépődhet. Ingyen leszedik tb - re. Nem értem, hogy nem zavarja. Biztos zavarja, mert mindenkinek feltűnik. Mondd csak neki, hogy elmész vele, szedesse le. Úgysem mostanában kap időpontot, addig barátkozik a gondolattal.
2021. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!