Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros arcbőrűek nektek a...

Zsíros arcbőrűek nektek a fejbőrötök is zsíros?

Figyelt kérdés

Nekem rettenetesen ömlik mindkettőből. Az arcomat még úgy ahogy elfogadtam, de a hajamtól megőrülök.

2 naponta mosni kell, de már második napra is vállalhatatlan, olyan, mintha 1-2 hete nem lett volna megmosva. Legszívesebben minden nap megnosnám. Legjobb barátom a száraz sampon, de azzal sem tudok kitolni egy mosást. Csak a fejbőröm zsírosodik, a hajam száraz. A sok mosás miatt ugye durván száraz, csomósodik, töredezik. Úgy szeretnék szép hosszú hajat. Hosszú is, de nem szép csak vágás után kb 2 hétig, utána szarrá törik. Hiába akármilyen csoda sampon, bőrgyógyász, hajgyógyász által felírt, bio, akármi nem javít kicsit sem az állapotán.

Nektek, akiknek zsíros az arcbőrötök, a fejbőrötök is ugyanolyan?



2021. nov. 24. 08:56
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nekem is zsirosodik a fejbőröm is, főleg, most fűtés szezonban 2-3 naponta mosni kell a 3 helyett.
2021. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, sot nekem a hajam zsirosabb, mint az arcborom. probalom ritkabban mosni, ha nem megyek sehova, de oszinten szolva a mosas utani 3. napon mar ocsmany, ha nem csak a boltba ugrok le, meg kell mosni.
2021. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez
2021. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2021. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!