Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem engedik szüleim,...

Miért nem engedik szüleim, hogy befessem a hajam?

Figyelt kérdés

Alapból nekem ilyesmi hajam van: [link] (nem én vagyok a képen)

És szerettem volna valami sötétebb színt, mint például mogyoró barna, vagy fekete.

Eddig sosem volt még festve a hajam, nemrég vetettem fel nekik az ötletet, de nem engedik.

Van valami tippetek, mivel vegyem rá őket?


16-L



2021. nov. 24. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg kérdezd meg tőlük, hogy miért nm engedik.
2021. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
49%
Szia, nem tudom, talán próbáld meggyőzni az engedékenyeb szülőd, és utána ha sinerült, a szigorúbnak mond meg, higy de aoa/anya is megengedte. Én ezt szokom bevetni, ha valamit szeretnék, nálam be válik, próbáld meg, mit veszíthetsz?
2021. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
34%
Ha van spórolt pénzed, megveszed a festéket, kínaiban olcsón az ecsetet, és megcsinálod magadnak. Igen, nem tesz jót a hajnak, de ez legyen a legnagyobb probléma veled, hogy ki akarod próbálni. Én is akartam festeni, megtettem, és rájöttem, hogy ez nem az én világom. A festék lejön, lenő - idővel eltűnik. Ez nem nagy tragédia. Először biztos mérgesek lesznek, mert az akaratuk ellen tettél, de aztán beletörődnek. 16 évesen nagy annyira az ember, hogy kipróbálja a hajfestést, főleg ha magadnak csinálod, nem a fodrász 20 ezerért.
2021. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Én is azt akartam írni, hogy fesd be, a te hajad, azért ennyi idősen a tested fölötti önrendelkezés a hajfestés megtiltásával szerintem csorbát szenved. Aztán megnéztem a képet, és nem írom, hogy fesd be! Ennyire szép hajszín ezerből egy van.

Ha mégis megteszed, akkor fodrászkellékesnél vegyél nagyon jó minőségű festéket, ne drogériásat. Elég lenne világosbarnával vagy nagyon maximum középbarnával megcsinálni, az is igen sötét lesz a mostanihoz képest.

2021. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
80%
Szerintem is gyönyörű a hajszíne, ha tényleg olyan (hasonló), mint a képen, de a kérdező nap mint nap látja, neki lehet unalmas akkor is, ha amúgy szereti. Én világ életemben egy dolgot szerettem és szeretek magamon nagyon: a hajszínemet. Mégis sokszor futott át, hogy kipróbálnám a festést, mert miért ne. Aztán megtettem, és elég is volt. Örültem, hogy befestettem, mert így már nincs vágyam rá, hogy újra megtegyem.
2021. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Erre biztos váalszt csak szüleid tudnak adni.
2021. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
A feketét még nagyon meg bánhatod, mert a szőke hajat nagyon tudja roncsolni. Tapasztalat. Viszont egy barna már nem olyan vészes.
2021. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg, hogy színezőt lehet-e. Ha esetleg tetszik az eredmény, akkor talán megengedik majd a festéket is.
2021. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Én is a színezőt ajánlanám. Gondolom, anyukád tudja, hogy ebben a korban a legtöbben megbánják. Főleg azért, mert ehhez a hajszínhez általában világos bőr társul, a fekete haj nem fog jól állni. Visszacsinálni meg nem fogod tudni. Csak teljesen leszívatni, és hasonlóra festeni, ami egyrészt nem lesz ugyanolyan, másrészt roncsolja a hajat.
2021. nov. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
színezőt javasolnám én is, barnában. az kikopik x mosással, nem tartós. de inkább fodrász csinálja..
2021. nov. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!