Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre több nő nyírja vagy...

Egyre több nő nyírja vagy nyíratja alá a hosszú haját vagy jó rövid frizurát választ a megszokott hosszú haja után miért van ez?

Figyelt kérdés
A feleségemnek pár éve még meg sem említhettem hogy milyen jól áll ha valakinek alá van nyírva a haja vagy csak szimplán fel van nyírva. Most pedig ő is ilyet hord. Persze nincs ellenemre sőt... :) És nagyon sexi....

2021. nov. 27. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kb. 25 éves korom után nagyon elvekonyodott, töredezett volt, hiába jártam fodrászhoz, többéves keratin kúrára, menthetetlen lett. Most felnyírt bob frizurám van, sokkal egészségesebbnek tűnik és mellesleg sokkal jobban áll minden eddigi hajstílusomnál. Bár a férjem sokszor nyíg a hosszú hajamért, megérti, hogy mi a gond. Én is sajnálom, de sajnos már nem lehet hosszú hajam.
2021. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nem értek. Ez baj? Vagy ki a kérdés jelen pillanatban?


De hogy ne csak kötekedjek elmondom hogy nekem is egyre rövidebb a hajam.

A férjem meg van őrülve az egyre rövidebb hajakért úgyhogy most jelenleg a nyakamig ér. Azt beszéltem vele hogy kedden megyünk dodrászhoz újra

2021. nov. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Derékig érő dús hajam van. Ja, jól néz ki, a ronda arcú nőkből is nő kinézetűt varázsol és ezzel elmondtam minden előnyét. 6 évig volt vállig érő vagy rövidebb hajam és esküszöm, hogy ez a hajhossz egy átok. Nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy levágassam-e, de megfogadtam, hogy amíg nem szerzek diplomát a szakomon, csak a végéből vágatok, hogy ne töredezzen. Nyáron különösen szar, nem is tudom máshogy hordani, csak kontyban. Vágattam kis oldalfrufrut meg loknikat bele, hogy megtartsa magát jobban, de így is kényelmetlen és szar és csak eltűzdelem a tincseket, szóval nem tudok vele mit kezdeni. Edzésnél ahogy futok, a saját súlya lehúzza és szétmegy a copfom, ha nem kötöm nagyon szorosra, ha meg igen, fáj. Úszás után majdnem fél óra, mire megszárad, nyáron pokol alatta lenni és általában egy tubus hajsampon/balzsam 3 mosásra elég...


Szerintem érthető, ha ezt a kellemetlenséget nem akarják az emberek vállalni.


Vannak napok, mikor szép és elvagyok vele és samponreklámba illő, de az esetek többségében felkötöm a fejem tetejére és ne is lássam.

2021. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Épp hogy nem tapasztalom ezt, amit leírtál, sőt hiányolom a merész rövid vagy felnyírt hajú nőket.
2021. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is legyen egy nő ápolt és látszódjon hogy foglalkozik magával és tűnjön ki a hétköznapok szükségéből. És mi férfiak büszkék lehessünk rájuk.
2021. nov. 27. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább azt tapasztalom, mint amit a 4-es írt. Pont, hogy manapság nem jellemző, nálunk legalábbis. Amit nagyon sajnálok, mert egyébként nagyon bejön nekem.
2021. nov. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3-as ezekszerint csak a hajad miatt tartod magad szépnek? De a leírtak szerint te is vágatnál rövid felnyírt frizurát csak nem vagy rá felkészülve. Gondolom volt már ezekszerint hogy legszívesebbem fogad volna az ollót és levágtad volna lesz ami lesz. Találkoztam a karantén alatt olyan nőkkel akik levágták saját maguknak mert elegük lett belőle.
2021. nov. 29. 08:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan 16-17 éves koromig volt kifejezetten hosszú hajam, utána párszor levágattam vállig vagy kicsit rövidebbre. :) most 23 éves vagyok, kb fél éve felnyírtam a tarkómat, ekkor kb. lapockáig ért a hajam, nemrég pedig vágtam egy a-line bobot. a hidden undercut még mindig megvan és annyira szexinek érzem magam ezzel a hajjal ^^
2023. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ott a pont de te legalább tettél azért hogy jobban érezd magad. És szuper hogy nyitott vagy új dolgokra. Maradj is ilyen.
2023. jan. 11. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!