Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon jó tanácsadót keresek...

Nagyon jó tanácsadót keresek akihez érdemes befizetni rutinozás miatt és korrekt áron dolgozik?

Figyelt kérdés
Néztem okosszépséget is de egyáltalán nem ír árat és engem ez frusztrál. Megfelelő nekem az online tanácsadás természetesen, de olyat szeretnék keresni aki tényleg nagyon okos a dolgában, és nem horror összegű krémeket vetet meg velem. Leginkább tág pórusok, pattanás,ráncmegelőzés a problémám.

2021. nov. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha budapesti vagy akkor a skinaholic skincare lányokat próbáld meg. 8000 ft a rutin írás náluk.
2021. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mi a horror összeg, PC-t biztos, hogy ajánlanak, az meg nem egy olcsó kategória

okosszepsegnél ha rákérdezel, biztos ír árat

rajta kívül TP makeup, vagy azt hiszem Rozán Adrienn is csinál ilyet

2021. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Okosszépséghez elég nehéz bejutni. Hónapokat kellene várnod, ha őt választanád. Nagyon népszerű, ezért durva várólista van nála.


TP makeup Petrát nem ajánlom. Ő egy sminkes. Abban jó. Aztán idővel meglátta az anyagi lehetőséget a tanácsadásban is. Én nem érzem az ő tudását említésre méltónak (lásd: amikor instant válaszolgat embereknek story-ban). Nem meggyőző, amiket ír, látszik, hogy innen-onnan halássza össze az ötleteit.


Tindigo (Tajti Ildi) van még. Öszintén, fogalmam sincs, mennyit kér a rutinosaitól. Állítása szerint márkafüggetlen tanácsadást végez. De a videóiban csak a saját márkájáról beszél (ami valahol érthető). Nem olyan olcsó a márkája, Paula's Choice árkategória. Ha én 10 ezer felett veszek bármi kozmetikumot, az PC lesz, mert az már bizonyított.


Skinaholic Budapesten az 5-ik kerületben van (sajnos messze tőlem..). Szerintem próbálkozz meg velük, nekem nagyon-nagyon szimpatikusnak tűnnek.


Skinsmartos lányok is adnak szívesen tanácsot. Velem eddig mindig nagyon segítőkészek voltak.


Facebookon tudnak segíteni a Tudatos bőrápolók klubbjában vagy a Skincare Junkie-ban. Elég nagy csoportok. Mindenféle ember van ott, de szoktak jó tanácsok lenni.

2021. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tindigo stílusát sajnos én képtelen vagyok elviselni, egyszerűen a videóit sem bírom végig nézni. Tp Makeup Petra bőrápolásban nekem sem hiteles. Skinsmartos lányok biztos,hogy szakmailag nagyon jók de én sajnos 300 km-re lakom Budapesttől. Köszönöm egyébként 🤗
2021. nov. 28. 01:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, én a helyedben írnék egy e-mailt a Skinsmartnak, fent van az oldalukon a cím, nekem mindig nagyon készségesen válaszoltak, 1-2 napon belül, teljesen ingyen. Tény mondjuk, hogy én magamnak összeállított rutint küldtem el nekik, hogy szerintük jó-e így, tanácsolnak-e hozzá valamit, stb, de nagyon kedvesen reagáltak és hasznos tippeket tettek hozzá. Szerintem ha a rutinvarázslójuk alapján van egy irányvonalad és elképzelésed, amiből kiindulhatsz, akkor már fognak válaszolni és segíteni!
2022. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!