Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Örökletes kopaszodás ellen...

Örökletes kopaszodás ellen praktikák? Vagy stílusos hajak középen kopaszodóknak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, kb. 2 éve kezdődött el ez, azóta lassan de biztosan romlik a helyzet. Jelenleg kb. ilyen a hajam, csak ritkásabb és nem is tudom ilyen pöpecül belőni:

[link]

Családban férfi ágon mindenkinél fennáll a tipikus oldalt van haj, középen nincs kopaszodás. Én szeretném elkerülni ezt a sorsot, vagy legalább késleltetni amíg lehet, mivel elég előnytelenül néznék ki (magas a homlokom, illetve nagyobb orrom van mint az átlag, igaz nem sokkal, viszont görbe is egy kicsit). Vitaminokat és Alpecin sampont próbáltam eddig, de nem segítettek. Ha tudnátok még írni dolgokat ami beválhat, megköszönném. Illetve ha tudnátok olyan hajstílust mutatni, ami jól állhat jelenlegi hajmennyiségemmel és ovális fejformával, azt is :)



2021. nov. 30. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni. Hajbeültetés v a haj tetoválása segíthet csak, nyílván nem akarsz parókát.
2021. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!