Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HAMVAS sötétszőke/világosbarna...

HAMVAS sötétszőke/világosbarna bolti hajfesték létezik? Tudtuk nekem ilyet mondani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy doboz akármilyen márkájú hajfestéket, menj be a hajkellékes boltba, kérjél hamvasító folyadékot(kb150ft), azt festés előtt keverd bele a festékbe,és hamvas lesz a hajszíned...:)
2010. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kellene nekem hamvas mert azt hallottam ezzel elkerülhető a vöröses csillogás, ez a külön fojadékkal is igaz vajon?
2010. szept. 6. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: a hamvasító folydék csak a szőkített, világos szőkére festett, vagy ősz hajon tapad meg.


Kérdezőnek: Természetesen létezik lakossági hamvas festék is. Az árnyalat kódja #.1-re végződik (kivéve a schwarzkopf termékek), ahol a # egyenlő a színmélységgel, ami szerintem olyan 6 vagy 7. Szóval 6.1 vagy 7.1. Jól hallottad, a hamvas eltünteti a vöröses csillogást. Egyébként a fantázianevekbe is bele szokták írni hogy hamvas sötétszőke vagy havas világosbarna.

Ha ilyet használsz, ne ilyedj meg ha festés közben beszürkül, mert attól lesz hamvas, de ez nem látszik majd miután lemosod.

2010. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, anyukámnak pont ilyet vettem legutóbb, szóval garnierből tuti van.
2010. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!