Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre mit ajánlanátok?

Pattanásos bőrre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeljem? Milyen termékekkel? Vitaminok vagy esetleg bármi, ami segíthet rajta? Kinek mi vált be? Egyszerűen nem tudok a pattanásokkal mit csinálni, és a drága termékek sem segítenek rajta, csak felesleges pénzkidobás volt eddig az egész, de ha úgy van, és van, aki esküszik valamire, akkor próbálkozom, hátha egyszer beválik.

2021. dec. 15. 02:52
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Kozmetikus segítségével összeállított arcápolási rutin, egészséges életmód, sok folyadék.

Ha nagyon durva akkor pedig orvos. Ha gyulladt, gennyes, heges, val ad ek os.

2021. dec. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
*váladékos
2021. dec. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
63%
Én azt ajánlom, hogy ha durva-kezelhetetlen az arcod, nem hat semmi, menj el bőrgyógyászhoz, nekem is ő tudott csak segíteni gyógyszerrel.🙏😊
2021. dec. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Alap rutin kialakítása. Arctisztító használata reggel este, hidratáló krém reggel este, fényvédő ha mész valahova, minden évszakban. A termékeknél ne az árát figyeld, hanem az összetevőket. Drága termék is lehet rossz. Márkák amit tudok ajánlani cerave, balea med, la rosche posay. Ha megvan az alaprutinod és már pár hete folyamatosan csinálod utána jöhetnek szérumok, hámlasztók is. Ezeket ne egyszerre kezd el használni hanem fokozatosan. Niacinamid, retinol, c vitamin szérum, azelain sav ami jó lehet. Hámlasztók közül a bha. Vitaminok amit érdemes szedni a cink, A vitamin, C, B, D. Étkezésnél ami sok embernél pattanást okoz az a kávé, tej, tejtermék, glutén, sok cukor. Ezt mellőzni kéne. Igyál sok folyadékot, lehetőleg vizet vagy gyogyteát. Sok zöldség, gyumolcs. Kevesebb zsíros, fűszeres, gyorskaja. Kivizsgálásra is érdemes menni, sok esetben belsőleg van valami probléma. Endokrinológus, fogorvos, vérvétel, allergia teszt. Ha ezek után sem lesz pici javulás, akkor bőrgyógyászat. Vény köteles pattanás elleni krémek ami nekem bevált a zyndaclin, skinoren, effezel, aknemycin
2021. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a tretinoin krém segített. A pattanások mellett még zsíros is volt a bőröm. Mindegy mit csináltam, csak úgy fénylett a pattanásos fejem. A smink is mindig lejött hamar a zsíros bőröm miatt.

A tretinointól eltűnt a zsírosság és később a pattanások is.

Mindenféle koreai bőrápolási terméket kipróbáltam korábban, de nem segítettek.

2021. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Még annyival kiegészíteném, hogy érdemes dupla tisztítást végezni este. Először egy olajos lemosó utána egy géles.
2021. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom hány éves vagy ,ha kamasz akkor természetes ,ha felnőtt,vizsgáltasd ki magad.A 4-es válaszoló nagyon helyesen leírt mindent.Ezeket a vényköteles kenőcsöket nemcsak bőrgyógyász de háziorvos is simán felírja,érdemes kipróbálni.
2021. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
21%

Szerintem a Clearasil tonik a legjobb.

Használtam én 30-35 éve, majd a gyerekeim az elmúlt 5-10 évben és tökéletesen működött/működik.

Naponta letisztítod vele egy vattapad segítségével és nyomtalanul eltűnnek a pattanásaid.

2021. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Szalicilsav, niacinamid, nem zsiros fenyvedo, cerave habzo lemoso.

Ezek lennenek a fobb tippjeim, de ha nem segitenek, akkor egy borgyogyaszt mindenkepp keress fel.

2021. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!