Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bejelentkezhetek intim gyantáz...

Bejelentkezhetek intim gyantázásra 16 évesen?

Figyelt kérdés

Nem jó borotválni lent, mármint viszket kipattog, de szőrös sem akarok lenni. Szóbaállnak velem a kozmetikában? Nem bikini gyantát szeretnék, hanem az egészet: domb, ajkak, fenék.

Egyik barátnőm se gyantáztatott még, nem ciki ilyen idősen betelefonálni? Egyáltalán van korhatár? Sehol nem írják.



2021. dec. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy korhatáros lenne. 14 felett szerintem simán elvégzik. Meg aztán nem kérdezik, hogy hány éves vagy. Vagy ha igen, mondhatod, hogy 18, személyt nem kérnek.
2021. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóbaállnak. Járnak oda tizenévesek is, 14 évesek már gyantáztatnak mindent is.

Mond el ugyanezt, amit a kérdésben leírtál (mármint hogy nem csak bikinivonal...) és megválaszolja a kozmetikus, hogy vállal-e. Semmi ciki nincs benne, sőt sztem tök jó hogy ilyen önálló vagy.

2021. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem korhatáros, be tudsz jelentkezni.
2021. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
en 17 evesen voltam eloszor teljes intim gyantan, meg se kerdezte a kozmetikus elotte hogy hany eves vagyok, ez nem egy tetovaloszalon vagy ilyesmi :D menj nyugodtan
2021. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!