Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jogos, hogy haragszik a...

Jogos, hogy haragszik a párom, hogy nem szőrtelenítem a combom?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj számomra az epillálás, a gyantát meg még jobban nem bírom sajnos. A fájdalominger küszöböm nagyon alacsony sajnos.

A lábszáram, a hónaljam, a nemi szervem mindig borotválom. Sajnálom, hogy elkezdtem még gyerekként, mert ezert nagyon durva, szúrós, fekete ott a szőr.

A combomon meg sose borotváltam csak epilláltam, nyaranta 1-2x.

Ott nagyon puham szőr nő. Ami nem tetszik a páromnak benne, hogy picit sötétebb, de néhol meg aranyszínűn fénylik. Én megmondom őszintén úgy lettem nevelve, hogy fogajduk el magunkat úgy ahogy vagyunk és az a lényeg, hogy puha és nem szúr, nem szoktam tudomást venni róla..

Azonban a párom elvárja, hogy mindig mikor találkozunk epilláljam le előtte és nem érti meg, hogy nekem ez fáj. Sokszor bevérzik a lábam, utána tűzpiros és még ruha se bírom, ha hozzá ér. Egy napig fáj. Maga az epillátorom, amúgy jó minőségű. Arról nem is beszélve, hogy kis idő után benő a szőr és szedhetem ki tűvel a benövéseket. Nekem ez kész szenvedés. Én inkább elfogadom, hogy ott van, hiszen nem is feltűnő annyira. Régen nyáron se csináltam és soha életemben nem szóltak meg miatta, pedig azért sok szókimondó ismerősöm van, akik még a herpeszemet is megszolják, ha kinő, hogy fúj hogy néz ki, mintha jól agyoncsapták volna a szám, de ez van. Nem tudok mit tenni.


Aztán 3 éve vagyunk együtt. Azt mondja szerinte azért nem csinálom, mert már nem akarok neki tetszeni. Az jogos, hogy mikor összejöttünk viszonylag gyakrabban próbálkoztam vele, meg mondtam neki, hogy mindig szeretnék tetszeni neki, de ahj egyszerűen annyira utálom csinálni.


A borotválás fantasztikus, de az meg csak 2 napig jó😅 meg utana szúr..


Köszi a válaszokat!!:)


Kellemes ünnepeket!



2021. dec. 25. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem jogod, viszont ha nem borotválod, hanem szimplán csak rákensz szőrtelenítő krémet, rajtahagyod kb 5-10 percig és lemosod, utána nem fog szúrni. Igaz, nem tart olyan sokáig, mint az epilálás, ez viszont egy megoldás rá. Nekem nem fáj az epilálás a combomnál, viszont, ha ez nálatok ekkora probléma, akkor csak a krémet tudom ajánlani. Abba meg igazán nem halsz bele.
2021. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
3 évet elviseltél egy ilyen barommal? Az első ilyen után kukáztam volna. Amúgy szőrtelenítőkrém, de az is csak addig tart, mintha borotválnád
2021. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális, és az sem, hogy ezek után még vele vagy.
2021. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Röviden, dobd ki a csávót.


Ha ennyi szőrt nem bír elviselni, akkor keressen magának mást.

2021. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiprobál egy epilálást és egy gyantázást magan, utána próbálkozzon

Egyebként ennek nem elvárásnak meg mérgességnek kell lennie hanem megbeszélni. Akár kompromisszumként pl havonta megpróbálod. Vagy megmodnod hogy akkor boritva de azt is max kéthetente és néha szúrni fog meg erősebb lesz

Muszáj megbeszélni

2021. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gond inkább azzal van, hogy nem szereted magadat eléggé és ilyeneket elviselsz.( a "szókimondó" ismerősöket is beleértve...vissza kéne szólni, hogy többet ne beszéljenek így veled) Ahogyan előttem is írták dobd ki a csávót
2021. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, nem hiszem hogy az a pár szál pihe olyan zavaró, de ha legközelebb megint előhozakodik vele, mondd neki, hogy akkor legyen olyan jó és rendeljen egy ilyet, aztán beszélhettek róla újra.

[link]

2021. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdes mehetett volna a párkapcsolati problémák rovatba. Igazi mérgező barátod van, már bocs! Megmondanám neki a helyedben, hogy vagy leáll ezzel az érzelmi zsarolással, vagy lelépsz.
2021. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jogos:(

Köszi a válaszokat. Végül leepilláltam magamnak, túl éltem, de verzett megint a lábam és gyilkosságnak éreztem.

Ahj nem értem nekem miért fáj ez így. :/

2021. dec. 28. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Wow.


Leírtuk itt neked vagy tizen, hogy baj van a pasid fejével, hogy ennyi szőrt nem képes tolerálni.


Erre te meg neki állsz tépni a bőrödet, akkor is ha fáj és vérzik?


Úgy tűnik, nem csak a pasid fejével van a baj, hanem a tiéddel is.

2021. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!