Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy levágattátok a hajatokat de megbántátok?

Figyelt kérdés

Terve van egy hajvágás de nagyon félek hogy megbánnám.


Veletek volt hasonló?

Ha igen akkor mennyi hajról volt szó?



2022. jan. 1. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer a seggig érő hajamat vágattam le vállig. Néhány hétig szerettem, de elmúlt az újdonság varázsa és rájöttem, hogy nekem a hosszabb jobban tetszik... Azóta már vissza is nőt, egyenlőre nem tervezem újra levágatni.


Egyébként én így kimondottan nem mondanám, hogy megbántam. A rövid hajjal is elvoltam plusz tudtam hogy úgyis idővel visszanő.


Szerintem nyugodtan próbáld ki te is az új frizurát.

2022. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem köldökig ért, amit enyhén váll alattira vágattam. Mivel nagyon töredezett volt, és vágytam az újdonságra, így nem bántam meg. Egyébként fodrász előtt visszahajtottam és megnéztem tükörben, hogy kb hogyan fogok kinézni. De ha minden igaz, vannak applikációk is hajstílusokra a saját arcoddal.
2022. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen, már többször is. Nem csak a hossz miatt, hanem mert bénán vágták le, vagy egyáltalán nem olyan lett a frizura, mint amilyennek képzeltem. De olyan is volt, hogy jól sikerült a váltás. Ami nagyon tetszett magamon régebben, az a hosszabb haj egyenes frufruval, később az áll alá érő bob. Ezek tök jól álltak. De elmúlt az a korszak. Legutóbb új fodrásznál voltam, aki béna semmilyen vállig érő hajat vágott, úgy éreztem magam, mint akit megcsonkítottak. :( Azóta csak növesztem, most már újra szép hosszú, és most jól érzem magam így. Lehet, hogy majd újra jön egy ihlet, de addig nem nyúlok hozzá.
2022. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Festéssel voltam így, minden színben játszott az első egy hétben. Alig mertem utcára menni. Aztán nem tudom mi történt, szépen beállt szőkére, és bár továbbra sem tetszettem magamnak, de legalább olyan lett, amilyet kértem a fodrásztól.

Attól függ milyen hosszra vágatod le. Ha még hajgumival összefogható, akkor maximum azt alkalmazod majd.

2022. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fenék alatt kb 5 cm-vel érő hajam vágattam bubira.

Nem bántam meg,de azonnal növeszteni kezdtem:D

De ha nem vágatom le,sose tudom meg,milyen röviden.

Szóval azt gondolom nincs mit veszítened;)

2022. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben az egyik oldalt fel volt nyírva a hajam, a másikon hosszú volt.

Kinövesztettem vállig a rövid oldalon.

Egyformára akartam vágatni.

A fodrásznő kapásból belevágott a kinövesztett részbe. Megkérdeztem hogy mit csinál??? "hát nekem amúgy jobban tetszett, legyen megint olyan"

2022. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak azért, mert a fodrász béna volt. Kiritkította a vékony, kevés hajamat. Amúgy ha normálisan vágja le, az a váll alá érő hosszú teljesen jó lett volna
2022. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kétszer is. Mell alá érő hajamat vágattam egyszer bob fazonra egyszer pedig lépcsőzetes, átmenetes frizurát akartam. Mindkétszer magával a fazonnal volt gond, nem tetszett a vágás, mindkétszer vissza is növesztettem. Azóta találtam egy normális fodrászt is, és magamnak is le tudom már vágni ha kell.
2022. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nagyon sokat segített mind!


A vágás mellett döntöttem végül:)

2022. jan. 3. 18:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vágtatam le a derékig erő hajamat, váll alá érőre. Hát én a fodrász nem tudom hogy mit csinált, de egyik oldalt hosszabb volt mint a másikon. Elmentem egy másik fodrászhoz hogy megigazítsa. De utána nem tetszettem magamnak rövid hajal. Kicsit megnőtt, befestettem vörösre, az nagyon megviselte. Ennek 6eve már. Most már derékig ér a hajam :D
2022. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!