Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl erős szőrzet ellen?

Túl erős szőrzet ellen?

Figyelt kérdés

Fiatalon borotvával kezdtem a szőrtelenítést és csak hosszú évek múltán próbálok átállni az epilálásra. Nem haladok rosszul a dologgal, az egyetlen problémám csak a borotva okozta szőr megerősödés.

Lehet buta kérdés, de nincs erre valami "praktika"? (Ha a haj el tud gyengülni, talán a lábamon a szőr is, ki tudja.. :’D)


Ugyanitt szívesen fogadok epilálós tippeket.

- áztatást, bőrradírt, jegelést szoktam alkalmazni, de hátha valakinek más jött be. :)



#epilálás #Túlerősszőrzet
2022. jan. 1. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
borotvatol nem erososdik a szor. en tinedzserkent kezdtem gyantazni, aztan epilalni, nem tudom hogy ezek miatt, vagy mert azota lenyugodtak a hormonjaim, de a szor sokkal de sokkal gyengebb es ritkabb a labaimon
2022. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyagilag megterhelőbb, de nekem bejött az IPL tartós szőrtelenítő gép. Összekuporgattam rá, és nem bántam meg.
2022. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

12 éves korom óta borotvalkoztam, 21 vagyok

Egy hónapja vettem egy epilatort, az első alkalom olyan volt, hogy sírtam és 3 nap alatt szedtem le intimtol elkezdve mindenhol..


Azóta 3-4 naponta áttolom rajta mert akkor csak pár szál van. Meg sem érzem. Ha az elsőt túléled és utána betartod hogy 3-5 naponta átmész rajta akkor jobb lesz. Valamint nekem vízálló van és víz alatt csinalom.

Más tippem nekem sincs

2022. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!