Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így jó, hogy ezt írtam neki?

Ez így jó, hogy ezt írtam neki?

Figyelt kérdés
A fodrászom kérdezte hogy mit tervezek nála csináltatni és azt mondtam hogy a hajamból akarok csak vágattatni. Viszont nem a hajam végéből hanem egy rendes frizurát szeretnék vágattatni. Most ezen izgulok hogy nehogy azt higgyje hogy csak 15 perces meló lesz. Valahogy nekem kicsit úgy tűnik hogy ahogy írtam mintha arra utalna hogy a végéből. Mondjuk úgy szokták írni árlistánál is hogy hajvágás, ami ugye elég általános.

2022. jan. 8. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Semmibe nem kerül írni neki egy sört h valójában mire gondoltál. Érthető bárhogy. Mennyivel lehet több amit szeretnél, 10 perc?..
2022. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sort nem sört
2022. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj neki képet a választott frizuráról és írd hozzá, hogy ilyenre szeretnéd az alakját.
2022. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!