Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy, mivel szőrtelenítsek...

Hogy, mivel szőrtelenítsek ott lent, hogy tartós legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon megnehezíti az életemet ez a kérdés nőként. Ha borotválkozok, akkor jó, mehet a szex 1-2 napig, de a második napon is már olyan, hogy ehh borostást, meg kipattog a bőröm. Az, hogy borotváljam a 3. napon is, az esélytelen, mert nagyon kellemetlen, szóval meg kell várnom, míg valamennyire visszanő. A barátomat nem zavarná, de engem nagyon zavar. Valami tipp, mivel szőrtelenítsek, ami tartós és nem gyanta?

2022. jan. 9. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiképp nem akarsz gyantát, akkor lézer vagy IPL.
2022. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
De a gyanta az tartós lenne ott lent?! Nem személyfüggő?! (hogy kinek milyen hamar nő vissza a szőr amúgy is)
2022. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 a borotvánál mindenképpen tartósabb...
2022. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Én szívesen kitépkedem neked a fogaimmal :)



Jah hogy ez nem az a kategória, bocsi

2022. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem még a gyanta is jobb, mint a foggal kitépkedés, de ha nem, és valakinek van tapasztalata, akkor megengedem.
2022. jan. 10. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség van a borotván kívül:


- gyantázás kozmetikussal. 2 hétig teljesen jó, 1 hétig kis szőröcskék, aztán úgyis piros napok. Havi pár ezres kiadás, nagyban függ mennyire puccos helyre jársz. Otthoni gyantázást nem ajánlom, eléggé nehéz jól megcsinálni.


- IPL gép: 2 hetente kell villantani, otthon végezhető, borotválni rendszeresen kell, de lényegesen kevesebb szőr nő vissza és sokkal gyengébbek a szálak, nincs kipattogzás. A szőr színére nagyon érzékeny, a világos szőrrel semmit sem csinál. ~100 ezer egy normális gép, sok évig bírja.


- szalonos lézer: ugyan az, mint az IPL, csak sokkal erősebb a fény, sötét szőrzetnél full szőrtelen lehetsz, de a világossal ez sem csinál semmit. Hatása 1-3 év. Kezelésenként 30 ezer, és legalább 3-4 kell belőle.


- epilátor: otthon tudod csinálni, de szerintem brutál fájdalmas, hatása 1-2 hétig tart, a gép 10-20 ezer. Ha hajlamos vagy a szőrbenövésre, akkor az epilátor csak ront a helyzeten (saját tapasztalat)

2022. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!