Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 éves srác vagyok,és elöl...

23 éves srác vagyok,és elöl ritkulni kezdett a hajam,mit lehetne tenni? Vagy elkerülhetetlen a kopaszodás?(Bővebb kifejtés lentebb!)

Figyelt kérdés

Sajnos genetikai okokból adódon is hullik.

Viszont általános iskolás koromban túl sok volt a zselé,hajlakk,hajhab illetve az egyéb vax cuccok!Már ott tartok,hogy elől csak pár szál hajam van!Ami iszonyat gáz! :(

Végső elkeseredésemben megpróbáltam nagyon drága minőségi sampomokat illetve balzsamokat is használni.2.éve hogy zselét habot hajlakot nem láttam!

Volt alpecin coffein samponom külön alpecin koffeinnal(Semmit nem ért)

Mit lehetne csinálni hogy visszanöljön elől a hajam?


2022. jan. 12. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a nyírásra voksolok. Sajnos jelentős változást nem fogsz elérni, ez genetika.
2022. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Visszanőni nagy valószínűséggel nem fog már semmitől. Esetleg a további kopaszodást lehet lelassítani, duta, fina, minoxidil, ru, amik képbe jöhetnek.


Bár én biztos nem szarakodnék ezekkel. Mióta nullással tolom le a hajam boldog ember vagyok. :)

2022. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!