Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lehet legkorábban...

Mikor lehet legkorábban szőrteleníteni? A lányom 10 éves, és nagyon zavarja, hogy szőrös a nyaka, lába, karja. Szerencsére nekem soha nem volt ilyen problémám, viszont így teljesen járatlan vagyok a témában.

Figyelt kérdés
Mi lenne a legjobb módszer egy 10 éves számára?Egyébként sötét a szőrzete. Végleges szőrtelenítésre van mód? Ha igen, mit tudtok ajánlani? Előre is köszönöm a segítséget!

2022. jan. 17. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Bármikor lehet, ha őt ez zavarja. A végleges szőrtelenítés meg nem is végleges, csak hosszabb ideig tart míg kinőnek a szőrszálak. Szerintem erős szőrzetre legjobb az epilátor, elinte kicsit fájdalmas, de hamar hozzá lehet szokni. A gyantánál meg kell várni, míg megnő a szőr annyira hogy beletapadjon a gyantába. A borotvát meg inkább nem említem. A szőrbenövések ellen meg radírozás vagy hámlasztás javasolt, kinek mi jön be vagy mi elérhető.
2022. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Végleges szőrtelenítést biztos nem lehet ennyi idősen végezni.

10 évesen siman szőrteleníthet ha zavarja. A legjobb módszer a gyanta, viszont eléggé fájdalmas

2022. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem anya már 9 évesen leborotválta nyárra,mert nagyon szőrös volt a lábam,karom.L.
2022. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Gyanta lenne a legjobb. Annyira azért nem fájdalmas, ha nem intim helyen kell. És persze kozmetikusnál, nem otthon.

Végleges szőrtelenítésre is vannak megoldások (nem egy alkalom), de ezt meg kell kérdezni, hogy hány éves kortól lehet alkalmazni.

2022. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Még egy szavazat a gyantára, de kozmetikusnál. Ne otthon kísérletezzetek vele.

Lézeres szőrtelenítést, ami tartós eredményt ad, nem vállalnak gyereken (és egyébként az sem teljesen fájdalommentes).

2022. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Elég szomorú, hogy már a 10 éves gyerekek is szexualizálva vannak.Ugyan mi másért is szőrtelenítene?Kétlem, hogy ez a kortársait zavarja.Inkább beszélgetni kéne a gyerekkel egy kicsit, nem gyantáztatni vinni.
2022. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
6-os, rólad árul el baromi sokat, ha a szőrtelenséget a szexszel kevered össze.
2022. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Mi másért szőrtelenítene? Mondjuk mert zavarja? Kényelmetlen? Bele ragad a vér, hüvelyi folyás? Biztos nem a szex kedvéért csinálja.
2022. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
7 Nem hiszem.Egy gyereknek nem fordul az meg magától a fejében, hogy szőrteleníteni KELL.Ezt hallja, látja maga körül, hogy a nőknek KELL.De miért KELL?Nem KELL!Egy 10 éves gyereknek főleg nem.Ilyen korú gyereket kínzás lenne gyantázni vagy epilálni.Tönkretenné a bőrét, teljesen felesleges.Ha meg borotválja, akkor innentől kezdve mindennap borotválkozni fog a 10 éves?Mert hogy másnap estére már látszani fog a szőr ugyanúgy.
2022. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

8 Mibe ragad bele a menstruációs vér? A kar és a lábszőrébe????!

Mert azt akarja leszedni.Egyébként sehol nem írta a kérdező, hogy menstruál a gyerek.

2022. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!