Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nedvesen befonom a hajamat...

Ha nedvesen befonom a hajamat este és úgy alszok, holnap reggelre hullámos lesz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen minimálisan az lesz de ez a haj szerkezetétől is függ kinek mennyire?
2022. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nedvesen fond be, utána így szárítsd meg, aludj így, reggel bontsd ki. Nekem nagyon hullámos szokott ilyenkor lenni a hajam.
2022. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, ha addigra megszárad. sajnos én jártam pórul és nem száradt meg, belül teljesen vizes maradt

inkább azt ajánlom, hogy szárítsd meg teljesen és lehetőleg amíg meleg (de anélkül is működik) midnig mielőtt tincset fonnál, picit vizezd meg (nekem erre spray-m van otthon de régen kézzel fröcsköltem). így hullámos lesz. nagyobb fonattal nagyobb hullám, kisebbel kisebb. nekem elég sűrű hajam van és 4be szoktam sezdni de szrtem 2 vagy 3 elég jó kell legyen

2022. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy megvárom amég megszárad és miután befontam a fonatok nedvesítem be.
2022. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
*fonatot
2022. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

sok kicsit fonj, vagy ha nagyobb hullámokat akarsz, akkor tekerd fel valamire, pl kendőre.



és meg ne fázz!

2022. jan. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen
2022. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hajszárítás után szoktam befonni, amíg még "meleg" a hajam. Úgy hullamosabb lesz, de nem kell attól félmi, hogy vizes marad.
2022. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!