Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok a bikinivonalra...

Mit használtok a bikinivonalra, hogy ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés

Borotváltni szoktam, de nem olyan nagyon gyakran, igyekszem heti egyszer-kétszer, de őszintén szólva van olyan, hogy hetekig nem nyúlok hozzá.

A bajom az, hogy hiába figyelek rá, hogy cseréljem a borotvafejet, tartom száraz helyen, és kenem krémekkel a bikinivonalam, mindig kipattog. Pedig borotvahabot is használok. Ráadásul nagyon lassan gyógyul ott, van olyan heg, ami már hónapok óta megvan, pedig teljesen sima már, csak sötétebb ott a bőr. Félek tőle, hogy soha nem fog eltűnni, most arcra való hámlasztóval próbálom eltüntetni, de egyelőre nem sok sikerrel.

Kentem már testápolóval, arckrémmel, mandula olajjal, de mindig kipattogzik. Van oda valami speciális krémetek, ami bevált? A neten ha beírom a "bikinivonal krém" szavakat, csak ilyen szőrtelenítő krémeket ad ki.



2022. jan. 20. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aloe gél + jégkocka.
2022. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Enyém is mindig, sőt nagyon durván kivolt, inkább le se borotváltam. Őszintén szólva én ott szőrtelenítő krémmel szoktam a Baleával.



Kipróbáltam egy Gillette férfi borotvát oda, azóta nem annyira pattog ki. Borotválkozás után nem kenem be semmivel! Amikor rákentem mindent, csak rondább lett. Próbáld úgy hogy nem kensz rá semmit ,nálam ez kicsit bevált:)

2022. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2.-nak igaza van.


A 3 vagy 4 pengés, férfi beretvát vedd!

2022. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok és nem pattogzom ki.
2022. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En borotva géppel csinalom minden alkalommal aznap mikor felveszek bikinit mert akkor a szor nem latszik es nem is lesz semmi baja, csak hat ez nem tart sokaig, masnap mar nem jo
2022. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Glikolsav. Hámlasztók. Főleg borotválás előtti nap.
2022. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Olajat kenek rá, babaolaj, Bio-oil, mikor mi, most Regen-oil nevű van. De a férfi borotva valóban jobb minőségű szokott lenni, én is azt használok.
2022. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neogranormonnal kenem be utána, azóta jó.
2022. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elektromos testborotvával szoktam,mielőtt strandra megyek. Az otthoni hétköznapokban hagyom.
2022. jan. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen az elektromos gep a tuti
2022. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!