Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb derma pen?

Melyik a legjobb derma pen?

Figyelt kérdés
Olyan derma pent szeretnék venni ami bírja a kiképzést és könnyen elérhető csere tűk vannak hozzá. Van valakinek tapasztalata?

2022. jan. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a kezelést amúgy nem hiába szakember végzi.
2022. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rövid tűkkel, megfelelő higénia mellett nem lehet ártani vele. Nyilván nem 2.5 millivel nyomnám neki.
2022. jan. 21. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de azért válaszolok hátha segít másnak is.

Én két éve vettem a Dr. Pen márkájú dermapent, nem is tudom milyen márkák vannak még, de ebből is van több típus. Csináltam már vele 2 sessiont ami 4-5 kezelésből ált. Simán használok 1,5mm mélységet és 36 needle tuket szoktam venni a gépbe. Online simán beszerezhető és megjön egy hét alatt. Nekem jól működik de nem is ipari szinten űzöm, kb 12x volt bekapcsolva. Mindenkeppen megéri megvenni, de csak akkor ha nagyon oda figyel az ember a higiéniára.

2022. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Segít a mitteszerek utáni kisebb lyukakon is?

Milyen sűrűn használtad?

okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!