Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MINDENTŐL kipattogok. Mit...

MINDENTŐL kipattogok. Mit tehetnék? (szőrtelenítés)

Figyelt kérdés

Sajnos szőr terén a balszerencsésebbek csoportjába tartozom nőként, és eléggé zavarnak a szőrszálak a hasamon. Először megpróbáltam legyantázni, de attól kipattogtam, mondom lehet, hogy allergiás vagyok a gyantára, próbáljuk meg epillátorral. A végeredmény ugyanaz volt, jobban néztem volna ki, ha inkább rajtahagyom a szőrt. A harmadik opcióra csak jóval később vettem rá magam, a borotvára, mondván nem lesz tartós, és még sötétebbnek is fog tűnni, ha visszanő, de végül győzött a magammal szemben való elégedetlenség, és leborotváltam. Elképzelhetitek mennyire kaptam agyfa*zt mikor láttam, hogy ugyanúgy kipattogtam, mint a többitől.

Mondom oké, a szőr maradni akar, akkor próbáljuk meg kiszőkíteni. Az első perc után úgy elkezdett csípni, és kipirosodott a bőröm, hogy inkább lemostam. Plusz a szőr sötét maradt, a bőröm meg világosabb lett!?

Az egyetlen reményem még a szőrtelenítő krémben maradt, de nem látok sok esélyt, hogy az működne az én extra érzékeny bőrömön. Teljesen tanácstalan vagyok. Bármilyen tapasztalatot, tudást, véleményt szívesen fogadok, csak találnék valami megoldást.



2022. jan. 23. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Próbálj meg borotválkozás mellé glikolsavat használni
2022. jan. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Engedd el, ennyi macerát nem ér ez.
2022. jan. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szakember.
2022. jan. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Itt gyengèbb, èrzèkenyebb a bőr. Borotvàt felejtsd el, nem lenne kellemes ha pár alkalom után borostàs lenne, mert attól egyre erősebben nő vissza. Ha annyira szőrös a hasad, hogy feltètlen szükség van rà, akkor próbáld meg a lézeres kezelést. Nem olcsó, de ha bevàlik egy darabig nem lesz rá gondod.
2022. jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Elektromos testborotva nekem teljesen bevált, semmi irritáció, kipattogás. Nekem hason is bevált. L.
2022. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet hogy keratosis pilarisod van? Keress rá a neten képekre. Nekem ugyanez volt mint neked. Piros pöttyök mindenhol, viszont akkor is amikor nem szőrtelenitettem csak akkor halványabban. Ugyanis a szortelenitestol felerosodnek, rosszabbak lesznek.

Ha keratosis pilarisod van, borgyogyasz felir szaliciles kremet es nem oldja meg a problemat de enyhiti. Amugy se art hogy megnezze azokat a pottyoket egy borgyogyasz

2022. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ipl gél otthonra . Vagy lézeres szőrtelenítés .
2022. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy miért van mindenki lepontozva, hiszen csak azt írtuk le, ami számunkra bevált??
2022. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt jó se a borotválás, se a gyantázás. Nagyon erősek a szőrszálaim és irritálják a bőrt növekedés közben.

Az IPL gép viszont nagyon bevált. Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor meg lézeres szőrtelenítés egy rendes szalonban. A sötét szőrt gyakorlatilag 99%-ban eltünteti. Nem nő ki a szőrszál, nincs ami irritálja a bőrt.

2022. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!