Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek melyik C vitamin szérum...

Kinek melyik C vitamin szérum vált be? Revox vagy G&G?

Figyelt kérdés
Én a Revox C vitaminnál azt tapasztaltam, hogy egy száraz hózódó réteget hagy a bőrön, olyan mintha teljesen kiszáradt volna a bőröm. Ugyanez volt a hialuronsavval is, azt már leváltottam a G&G szérumára is. Tervezem leváltani a C vitaminosat is. Más is járt így? Rendelgetős verzió nem opció.

2022. jan. 24. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem, nekem állagra a G&G egy kicsit jobban bejött, mert kombinált bőröm van, és a G&G C-glow “vizesebb”, könnyebb állagú. Hatásban ugyanakkor nem nagyon vettem észre köztük különbséget, mindkettőt kedvelem.
2022. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem szereti a bőröm a C vitamint, de a G&G nagy előnye, hogy frissen készítik, szóval ha az bejön neked, én azt ajánlom.
2022. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó, az enyém se szereti. Vagyis inkább teljesen semleges neki. Mindig mindenki "c vitamin szérumot" ír minden problémára, és én is ki akartam próbálni, csak kiadtam felesleges pénzt, és felrúgtam egy jó rutint.
2022. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!