Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem áll nekem...

Csak szerintem áll nekem férfiként a fésületlen haj jobban, mint az agyonápolt?

Figyelt kérdés

Középhosszú hajam van, kb 7 cm. Sokszor meg sem fésülöm. Ha néha igen, akkor sem lesz rendezett, egyszerűen ilyen. Göndörödik mindenfelé, ahogy éppen kedve van.

Lehet mondani rá, hogy lustaság, igénytelenség, de az igazság az, hogy nagyon sok férfit látok, akik túlzásba viszik: az egyik vasalja, a másik szétzselézi, így nyírja, úgy nyírja, egyáltalán nem tartom férfiasnak azokat az agyonnyálazott, tökéletesen álló lelapuló vagy égnek álló frizurákat, az ecsethaj különösen nevetséges.

Nem tudom, mennyi időt töltött vele az illető, amit értelmesebb dologra is lehetett volna fordítani.

Már persze az a kategória, amelyiknek egyáltalán elég hosszú ahhoz, hogy kelljen vele foglalkozni.


Nők, nektek mi a véleményetek erről, ha egy ilyen férfivel találkoztok, vagy egy olyannal?



2022. jan. 24. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Az igényes férfiakat jobban kedvelem, mint a bohókásan leszarom stílust.

Főleg akkor, ha valaki ápolatlan, sosem fésülködik és ő szólja meg a másikat, aki foglalkozik azzal, hogy odafigyeljen magára.

2022. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a francból kéne tudnunk, ha egyszer nem linkelsz róla képet?
2022. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Same as #2.
2022. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül??
2022. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a szétzselézett, oldalt felnyírt-felül meghagyott, beállított hajat. Viszont az meg a ló túlsó oldala, ha valaki nem fésülködik. Hacsak nem göndör a hajad, amit csak a hajmosások alkalmával fésülsz ki, ez igénytelenség.
2022. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha göndör hajad van, akkor azt tényleg nem kell fésülni, elég kézzel kicsit megigazgatni, hogy normálisan álljon és kész is. Nekem amúgy nincs bajom azzal, ha egy férfi ad a külsejére és beállítja a haját is. Persze ne essen át a ló túloldalára (az a nagyon látványosan megcsinált nekem se tetszik), semelyik véglet nem jó, de attól, hogy reggelente rászán 2 percet a hajára, egyáltalán nem lesz kevésbé férfias számomra.
2022. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nőként én sem fésülködök, mert semmi értelme annak, hogy kifésülöm, aztán kétféle cuccot kenek a fejemre, hogy úgy nézzen ki, mintha *nem* fésültem volna meg.


Engem nem érdekel, kinek milyen a haja, a lenézésed gázabb.

2022. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!