Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri epilátorra...

Szerintetek megéri epilátorra váltani gyanta után?

Figyelt kérdés

Régóta gyantáztattam a hónaljam és a lábszáramat . Az intim részt nem rég elkezdtem írtani gyanatával magamnak de valami borzalmasan nehézkes. pl a szemérem dombon ha nem sietek és meghül nem tudom leszedni csak ollóval, sikével . Lentebb nehezebb is hozzá férni . Vagy csak én vagyok ennyire béna?

Nem tudom mennyire érzékeny a bőröm hogy epilátort Föleg intim részen elviseli e , vagy hozzá szokik a bőr ?

Végülis a gyanta ki tépi a szőrt és az epilátor is .Akkor lehet nem is lesz semmi gond ?


(Kozmetikus drága ,Anyutól meg elköltöztem :( ezért akarok váltani)



2022. febr. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen megéri, de elsőre nem tudom mennyire bírnád, vagy mennyire van sok szőröd. 2 évig gyantáztattam az intim területet 2 havonta kozmetikussal, és ennyi idő alatt annyira elgyengült és megritkult a szőr, hogy lazán le tudom magamnak szedni epilátorral. De gyantázás nélkül nem ment volna. Ha túl sűrű és túl erős a szőr, nehezen boldogul vele, csak bele-bele kap, lehet nem is szedi ki, viszont rohadtul fáj :D

Szerintem előtte gyantázd mindenképp, viszont lehet jó lenne spórolni egy szakemberre. Legalább 10-12 alkalommal. Utána jöhet az epilátor, megéri.

2022. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az IPL gép sokkal modernebb és hatásosabb az epilátornál.
2022. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Epilátor akkor jó, ha viszonylag ritka a szőröd, különben rohadtul fáj. Vagy előtte gyantáztad vagy már egyszer végig szenvedted és nem hagyod, hogy teljesen visszanőjjön, tehát rendszeresen használod. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalat. Nekem sokkal több volt a szőrbenövés is epilátorral. Én most az IPL-t próbálom, ettől valóban ritkult, de hülyeséget is csináltam, hogy egy olcsó készüléket vettem. Amennyit elköltöttem ezekre (20 ezer epilátor, 30 ezer IPL és még gyanta árak), vehettem volna egy jót. Láthatóan az IPL hófehér bőrömön és sötét szőrömön működik, csak a gép gyenge és lassú sajnos. Szövegedből kiveszem, hogy nem dúslakodsz a pénzben, fiatal is vagy, de vannak azok a dolgok, amire ténylegesen megéri spórolni, hosszútávon jobb és gazdaságosabb is. Most nem azt mondom, hogy IPL-t vegyél, mert ez a tuti, hiszen lehet neked be se válik, hanem azt, hogy feltétlen egy epilátorból sem érdemes a legolcsóbbat megvenni. Tudom sajnálja az ember kiadni rá a pénzt, de megéri. Nem muszáj most venni, lehet azt akár 1 év múlva is, addig pedig maradsz a jelenlegi módszereknél. Szarra kiadni a pénzt, ami után inkább vesz az ember egy jobbat, az az igazi pénzkidobás. Ha maradsz epilátornál, előtte akkor szerintem érdemes elmenni legyantáztatni és amikor kezd kinőni, akkor epilálgatod.
2022. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még várok a kütyük vásárlásával és meg próbálok gyakrabban gyantazni hogy nem nőjjön nagyra .

2022. febr. 3. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!