Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajnak milyen vitaminokra...

A hajnak milyen vitaminokra van szüksége?

Figyelt kérdés

az utóbbi időbe elég látványosan megritkult a hajam, fogalmam sincs mitől. esetleg van olyan vitamin tabletta vagy bármi amivel elő tudom segíteni a haj visszanövekedését, ahol kihullott?

a DM saját márkásról olvastam, hogy jó, esetleg van tapasztalata vele valakinek? vagy ti melyiket ajánlanátok?



2022. márc. 12. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Én azt ajánlanám, hogy hanyagold a "haj" és "szépség" vitaminokat. Egy általános multivitamin készítmény biztosan nem fog ártani. Emellett érdemes figyelni a tápanyagok bevitelére különös tekintettel a fehérjékre mennyiség és MINŐSÉG szerint is (úgy, hogy az összes esszenciális aminosavhoz hozzájusson a tested -ez vegetáriánus életmódnál kimondottan nehéz-).


Naponta legalább 6-7 óra alvás. Segíthet még a rendszeres sport, de lehet hogy ezek mind stimmelnek, és mondjuk hormonális okai vannak a problémádnak. De lehet akármi más is. Pl allergia, valami vegyszeres ártalom hosszú távon, nehézfém mérgezés.


Nem tudom hány éves vagy és hogy F/N , de érdemes elmenni bőrgyógyászhoz. Ők sokkal okosabbat tudnak mondani.

2022. márc. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél patikában vitaminokat:

B vitamin komplex

Cink

Vas

E D C vitamin

Nem azonnal segít, huzamosabb ideig kell szedni

Menj orvoshoz, hátha szervi oka van.

2022. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukám és a barátnőm is esküszik a dm-esre (meg az utóbbi barátnői), én sajnos az a fajta vagyok aki folyton elfelejti bevenni, így saját tapasztalatom nincs :S
2022. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Melyik elmeroggyant pontozott le? Felejtsétek el a szépségvitamint. Ha ilyen létezik, akkor az a tiszta ivóvíz.


1) jól hidratál, ráadásul belülről

2) méregtelenítő

3) ha kövér vagy, és iszol (zabálás HELYETT), addig sem hízol.

2022. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!