Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A karomon hosszú és sötét...

A karomon hosszú és sötét szőr van. Milyen szőkítő krém van ami hatásos és tudnék egy kicsit világosítani rajta?

Figyelt kérdés

Nem szeretném gyantáztatni vagy 100%ban láthatatlanná tenni, csak egy kicsit szeretném ha kevésbé lenne feltünő. Ez megoldható? Vagy a szőkítő krémek mind nagyon világosora kiszőkítik? Vagy itt is vannak árnyalatok mint egy hajfestéknél?

Esetleg tud valaki ajánlani olyat amivel fekete szőrt lehet 1-2 fokkal világosítani?


2022. márc. 27. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Attól még ott lesz. Nem vicc!!! Perzseld le öngyújtóval!
2022. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam,hogy felkenek a krémet és pár perc urán az ujjammal letörlöm egy helyen és megnézem. Ha nem elég visszakenem oda,ha már elég lemosom.
2022. márc. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kivilágosítod, attól még látszani fog, csak pluszban még természetellenesen is fog kinézni. Volt olyan kolléganőm, aki szőkíttette, kifejezetten hülyén nézett ki. Szedd le inkább, ha zavar, vagy pedig fogadd el.
2022. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem írta,hogy nő...
2022. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 és? Szerinted pasin szép a szőkített karszőr?
2022. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít,hogy szerintem,vagy szerinted mi a szép. Ő így akarja és megkérdezte.
2022. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2es: köszönöm a segítséget, meg tudod mondani te melyiket használod?
2022. márc. 30. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak szőkítőkrémet, vagy port kérek, hozzá 9%os oxit. A kallos márkára emlékszem, de mostanában mást adnak, annak nem ismert a neve. Eddig mind jó volt. Én csak télen használom, nyárra leborotválom. 2vagyok
2022. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!