Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintettek melyik a legjobb...

Szerintettek melyik a legjobb szőrtelenítési módszer?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gyantára( annak több változatára), borotválkozás, szőrtelenítő krém, stb.

2022. márc. 28. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyanta
2022. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Gyanta. Egyértelmű.
2022. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 hogyan kell csinálni?

#2 melyik típus?

2022. márc. 28. 21:40
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Kinek mi, ez egyénfüggő. Én pl nem szeretem a gyantát.
2022. márc. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit írok arról mire kéne. Egész sok és makacs szőrszálaim vannak. Amire kéne kar, láb, hónalj és talán intim területek. A bőröm érzékeny, kipirosodásra hajlamos. Borotvát próbáltam már, de kipatogott tőle a bőröm, a szőrtenítő krém nem volt elég hatékony, a gyanta az ami talán a legjobban bevált, de az se volt 100%-os. Viszont mindegyikből a gagyibb változatokat használtam.
2022. márc. 29. 15:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lézer. Legjobb, soha többé nem fogok máshogy szorteleniteni .
2022. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok: Nekem is ez volt a problémám, szőrösebb voltam mint egy férfi. Ha este leborotváltam reggelre már elkezdett kilőni, szúrt, viszketett mint állat, fájt.. vettem egy IPL gépet 180 ezerért, sokkal jobb, gyengébb és kevesebb van belőle mindenhol. Végre hordhatok spontán rövidnadrágot nyáron anélkül, hogyan előtte egy órát kéne készülődnöm, és végre aludhatok másban mint hosszú melegítőben mert nem olyan a lábam már mint a smirglipapír. (Rendes fájt amikor egymáshoz értek, olyan volt mintha süniket dörzsölnének a lábamhoz) És a bikini részről még nem is beszéltem, a sok gyulladás, irritáció.. ott olyan erős volt a szőröm hogy rendes vérzett ha leborotváltam.

Ha hasonló problémád van, és kb sötét szőrös és világos bőröd, kezd el félretenni egy otthoni IPL készülékre.

2022. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválkozni szoktam, de csak azért mert fáj a gyanta. Viszont (ha jól gondolom) a gyanta azért jobb mint a borotva, mert ha jól van csinálva teljesen kitépi a szőrt az adott területről. Futott még nálam is szőrtelenítő krém is (mert hátha), de a gyanta (sajna) utánozhatatlan. A lézeres szőrtelenítésről sok jót hallottam már, csak ugye nem épp pénztárcabarát.
2022. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én krémet szoktam használni. Nincs vele semmi bajom. A bortova után nagyon viszket. Gyantát még nem mertem kipróbálni.
2022. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
IPL-t használok. Hasonló, mint a lézer, itthon 2-3 hetente veszem elő a gépet. Gyakorlatilag sehol sem nő szőr rajtam. A borotvától kipattogtam, a gyantázáshoz meg nehéz volt nekem az időpontra járás.
2022. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!