Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolási rutinotok ami...

Arcápolási rutinotok ami segített mitesszeres pattanásos bőrön?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök fehér mitesszeres zárt komedókkal teli bőrrel, fekete is akad de ezek a dudorok jobban zavarnak amiket nem tudok megállni hogy ne nyomkodjam ki belőle a faggyút, amitől persze csúnya lesz a bőröm mint aki full pattis, teli hegekkel. Sok mindent használtam már, most jelenleg teafa szappant használok de ez sem az igazi. 26 éves lány vagyok és minden vágyam a babapopsi problémamentes bőr, hogy ne kelljen sminkkel eltakarnom az arcom végre. Nektek mi vált be ami segített? Komplett rutint mondjatok kérlek, pontos márkával termékekkel.

2022. márc. 29. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikrodermabráziós kezelés
2022. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
A szalicilsavat tudom ajánlani, egy jó arcápolási rutin mellé. Vehetsz szalicilsavas termékeket is, de hatékonyabb szérum formájában. A dm-ben kapható Revox-os pl elég jó. Szerintem 2000 forintot megér.
2022. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló a bortipusom a tiedhez.

Ami a fekete mitesszereket illeti azokat kb sehogy se lehet kipuszitani(legalábbis 100%-ra nem)


Ami nagyon bevalt nekem a dupla lemosas(először olajos majd vizes alapú lemosas-csak este), agyagmaszk. Ezen kívül a hamlasztás(aha és bha sav is), retinol, niacinamid(ez hosszútávon okozhat szorosodest, helyette jó alternatíva az azelainsav). Illetve a felszini vizhianyra jó a hialuronsav vagy a csiganyal esszencia.


Ezekkel egész jó a borkepem.

Amit azért jó ha szemelott tartasz, hogy babapopsi bőröd már soha nem lesz. Viszont egy jó rutinnal is lehet szép a borkeped. Porusok mindig lesznek, azokat nem lehet eltuntetni.

2022. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En most azt fogom kipróbálni, hogy:

1. Valamilyen szalicil sacas leave on hámlasztó.

2. Miután beszívódott, utána agyagos maszk.

3. Ezt meg lemosom valamilyen olajos cleanserrel.


Skinsmarton olvastam. Van egy-két elég csúnya miteszerem. Remélem segíteni fog.

2022. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!