Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyamatosan hámlik a BAL...

Folyamatosan hámlik a BAL szemöldököm. Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Házi gyógymódokat várnék. Esetleg testápoló? Nem ragad nagyon össze utána a szemöldököm?


Nem túl sűrűn szedem, általában inkább középen (barátnőm szokta ritkítani máshol), s leginkább a bal szemöldököm hámlik. Elég zavaró, mert néha nap közben is rajta van egy kis fehér bőrdarab, s mivel nem hordok magammal tükröt, ezért általában más szólít meg... Igaz, hogy ismerős, de akkor is kellemetlen.


2010. szept. 14. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára száraz a bőröd. Kenj rá testápolót, vagy inkább hidratáló krémet. Nem lesz ragacsos, mivel felszívódik.
2010. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jujj..nekem is ez a problémám. Ne haragudj meg, de örülök,hogy nem csak nálam jelentkezett az a probléma. Senkitől se hallottam még ilyet. :S


Nekem olyan mintha korpás lenne, viszket is. Van hogy kidörzsölöm, akkor fél szemöldököm tiszta piros, már néhol szálakat is kidörzsöltem.

Napközben nekem is többször hámlik. Van,hogy darabokban szedem le én is...és tényleg kellemetlen,mert rögtön mindenki kiszúrja.

Megoldásra még nem jöttem rá. Bár néha elmúlik,majd előjön.

Ilyenkor ezekkel próbálkozok:

- arcradír,majd bekenem hidratáló krémmel

- fültisztítót belemártom babaolajba és avval dörzsölöm át a szemöldökömet,mert ez valami koszmóhoz hasonló is lehet, ami a kisbabáknál is előfordul

- vagy körömvirágkrém

Remélem segítettem. Ha neked is van valami megoldásod rá,akkor légyszi írd meg, mert érdekelne. :)

2010. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló leírta az én tüneteimet is.

Ekcéma.

Nincs gyógyír.

2013. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!