Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerekre mit használjak?

Mitesszerekre mit használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok és rettentő sok mitesszerem van. A picitől a hatalmasig. Egyszerűen nem tudom már mit kezdjek velük. Nyomkodni is csak akkor szoktam mikor már látszik hogy meg érett a nyomkodásra. Viszont kikészít, mert van mikor be hegesedik.

Főleg az zavar nagyon hogy a szám körül is rengeteg van és elég feltűnő, onnan meg kész kihívás kiszedni.

Tudnátok nekem mondani valami tippet ami segítene, ha nem is teljesen eltüntetni de legalább csökkenteni őket? Hálásan meg köszönném!



2022. ápr. 4. 17:47
 1/3 anonim válasza:
30%
Hát nekem a sudokrém és a szappanos víz használt
2022. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem a szappan, az biztos, ezt el is felejtheted. Egy jó kozmetikus mindenképpen, emellett bőrtípusnak megfelelő arctisztító és hidratáló, néhány hatóanyag is jó a miteszerekre, például niacinamid, azelainsav, hámlasztók.
2022. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Facen van a tudatos bőrápolós csoport, TENGERNYI információval, nagyon szuper😊 nem kell 100 helyen kutatni, összegyűjtöttek mindent
2022. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!