Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy szemöldök...

Mennyibe kerül egy szemöldök szépítés?

Figyelt kérdés
Vagy hogy szokták mondani, hogy rendbe teszik a szemöldököt, az mennyibe szokott átlagban kerülni? Sosem csinosítottam a szemöldököm, de mostanra látszik hogy kezeletlen és szeretnék neki formát adni. Mennyi időnként kell ilyenre menni? Félek kicsit tőle mert sosem mentem semmi kozmetikushoz sem, de erre is mennék csak hogy szokták csinálni? Mennyi idő egy alkalom? Egyszerre is lehet menni pl.miteszer eltávolítás, arctisztítás meg szemöldök formázás? Vagy érdemesebb külön külön?

2022. ápr. 6. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez város függő. 1000-2000 ft körül. Attól függ mire mész, szemöldök szedés, gyanta, festés. 15-30 perc. Lehet úgy is menni hogy arctisztítást is kérsz.
2022. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2000ft körül
2022. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szegeden láttam már 3000ért is. Lehet arctisztításal egybekötni. Kiszedi, befesti és kész.
2022. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi és a festés mennyi ideig marad rajta vagy ez ilyen sokáig marad ott?
2022. ápr. 6. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sokáig, ez bőrfüggő is. Pár hét maximum. Általában havonta járnak festeni újból.
2022. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.thx.
2022. ápr. 6. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A bőrödön max néhány napig látszik, a szálakon kb. egy hónapig, de ez festék és bőr függő is.
2022. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Budapest amúgy bocs hogy most írtam :D.de köszi a válaszokat, azt hittem jóval drágább valamiért..
2022. ápr. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!