Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor festhetem be újra a hajam?

Mikor festhetem be újra a hajam?

Figyelt kérdés

Egy éve az egyik barátnőm aki fodrász 12 es oxit rakott a hajamra amit egy óra után lemosott és a derékig érő dús hajam szépen idővel kihullott és felégett . Utánna lekellett vágni az államig a hajamat.

Egy évnek és három hónapnak kellett eltelnie hogy újra normálisabb legyen a hajam. Most a vállam alá ér egy picuvel de néhol még minid sérült.

Kettő hete befestettem a live color vörös hajfestékkel és ahol platina szőke volt ott már kidobta a tetején ami a saját hajam ott egész elviselhető a szín.

Tegnap kipróbáltam a palette instant color hajszinezot mert az ammonia és oxi mentes gondoltam nem annyira káros mint a sima hajfesték.

Nem fogta be szinte egyáltalán cserébe iszonyat büdös lett a fejem.

Szerintetek mikor festhetem be ujra a live color hajfestékkel úgy hogy ne nagyon roncsoljam a hajam?

Vagy valami jo tanacs ?

Valami termeszetes vörös hajszinezo ami nem roncsolja annyira a hajam amig nagy nem lesz a lenövésem és újra betudom festeni ?

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2022. ápr. 15. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben jó darabig pihentetnem !


Ez amit így leírtál eléggé megterhelő a hajnak, ráadásul egy elég roncsoló hajszint szeretnél (nagyon sok benne a festék)


A saját tapasztalatom írom le :

34 évesen úgy gondolom hogy a 20as éveim első felében iszonyat sok merényletet követtem el a hajammal szemben … nem is tudom mai aggyal hogy mertem megtenni hogy nem féltem attól hogy egy ilyen szinvaltas után egyszerűen leesik a hajam ! Hat akkor nem féltem … iszonyat tönkre is ment a fulemig ért a hajam , mert én kitaláltam hogy megunva a feketét szőke akarok lenni … aztán később vissza fekete … Szörnyű visszagondolni utólag is , hosszú évek voltak míg rendbe jött a hajam, aztán maradtam már 10 éve sötét barna (majdnem fekete ) most 34 évesen már úgy érzem nem előnyös a hajszin, ezért nem kockáztatva a hajam épségét (mert most eléggé rendben van) 2. Hónapja nem festem és inkább lenovesztem, amennyire tudom koptatom a hajszint , szépen kopik is és már van egy 10 cm-es lenovesem is ! Bármennyire is gaz a lenovest inkább kibirom de nem kockáztatom a hajam épségét …. Ezt tényleg jóindulattal írtam le neked , nyilván a te döntésed mit teszel a hajaddal, hogy a kérdésedre válaszoljak , legalább 2 hetet várnék az újabb festéssel, és ezalatt az idő alatt megfelelően apolnam a hajam !

2022. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm , hogy ezt leírtad.

Megfogadom a tanácsod fontosabb az egészséges haj mint egy jó szín! :)

2022. ápr. 17. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:

"fontosabb az egészséges haj mint egy jó szín"

Ámen! Jól gondolod.

2022. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!