Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabad a hajat 3 havonta...

Szabad a hajat 3 havonta szőkíttetni? Vagy ez túl gyakori lenne?

Figyelt kérdés
Eléggé lenő már 3 hónappal a festés után, de nem tudom, hogy évi 4 festés nem túl roncsoló-e?

2022. ápr. 17. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Az egészet, vagy csak a tövét.

Ha csak a tövét, akkor lehet.

Amúgy így is letörhet, ha hajlamos rá.

2022. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

A szokites semennyire se tesz jót a hajnak.

Ha meg akarod úszni nagyobb károsodás nélkül, akkor otthonra szerezz be olaplexet és/vagy k18-at.

Kondicionalobol és a hasznalsz még nem kioblitos termékeket azokból érdemesebb professzionális markakbol venni.

2022. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hetente lehet. A 3 havi ehhez képest semmi.

De a szőkített haj sose olyan, mint a nem szőkített.

2022. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh én már vagy 6 éve szőkíttetem, csak most jutott eszembe ez a kérdés :D Ezek szerint a 3 havi azért rendben van. Töredezésre hajlamos a hajam igen, de így is meg tud nőni hátközépig, az nekem elég. Olaplex nekem csalódás volt, elmentem kezelésre többtízezer forintokért és szárazabb lett tőle a hajam, mint volt. Annyi kenceficét meg kezelést kipróbáltam már az évek során, hogy azt kell mondjam, lószart sem ér egyik sem :D Akinek vékonyszálú, töredezésre hajlamos haja van, az fogadja el és kész, nincs az a kezelés, ami ebből erős, dús hajat csinál. Bár ne dobtam volna ki annyi pénzt ezekre. Most már csak sampon + balzsam + hajolajat használok.
2022. ápr. 17. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

"Eléggé lenő már 3 hónappal a festés után"


3 hónappal :D :D :D

2 héttel a festés után már full látszik.

de ha neked jó 3-4-5 centis lenövésekkel járkálni....szép látvány

2022. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 nekem balayage a hajam :) Azon csak 2-3 hónap után látszik😉
2022. ápr. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!