Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell a hajat szőkíteni?

Hogy kell a hajat szőkíteni?

Figyelt kérdés

Csak egy kicsike tincsvéget szeretnék, hogy majd a színező befogja.

Házilag.:)

Ápolószert is kell használni?

Vagy ha ajánlotok egy jó fodrászt, aki foglalkozik ilyennel, azt is elfogadom.

Együléses dolog ez?

Vagy hetek munkája ez?

Akár egész fehérre.



2022. ápr. 19. 12:06
1 2
 1/17 CherryTheFrost válasza:
11%
te fustolsz?
2022. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 HoneyBunny ***** válasza:

Veszel valami minosegibb szokitoport, melle oxit, amibol nekem a fodraszom mondta, hogy sosem szabadna 6% fole menni, mert az mar az a szint, amikor nagyon nem mindegy milyen a haj allapota. Szerintem hazilag ne is menj fole. Egyebkent egyszer egy masik fodraszhoz mentem, aki 9-es oxival leszivta a fejem egymas utan kettoszor, aztan a hajfestekhez is 9%-ot hasznalt, azt hittem belehalok ugy fajt es hiaba szoltam tobbszor annak a p#csanak, szart ram, hagyta egni a fejem mert a penzesebb vendege fontosabb volt (legalabbis azt hitte en nem voltam eleg penzes hozzajuk, de hat akkor minek pont oda mentem volna nem??) Meg is egett a fejborom, fenyes volt es piros, csoda, hogy nem hullott ki a fele hajam. Soha tobbet nem fogom leszokiteni, maximum en is csak egy tincset. Ha nagyon vilagosat akarsz es sotet a hajad, akkor hetek munkaja egy tincs is, hogy szep ep maradjon. Ha alapbol szoke vagy, akkor szerintem ket ulesbol meg lehet csinalni annyira vilagosra, hogy befogja egy elenkebb szinezo. A pasztellekhez viszont szinte majdnem feher alap kell sajnos:(

Apoloszert dogivel, ne sajnald, aztasd el vele rendesen a tincset, miutan lemostad. Emellett pedig azert ket szokites kozott egy minimum 3 het pihit azert kell tartani.

2022. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Veszel valami minosegibb szokitoport, melle oxit"

Igen, csak én még azt se tudom, hogy ezek micsodák.

El tudod részletesebben magyarázni, kérlek?

2022. ápr. 19. 13:08
 4/17 A kérdező kommentje:

"azt hitte en nem voltam eleg penzes hozzajuk, de hat akkor minek pont oda mentem volna nem??"

Hát ez az, van egy tarifa, te is azt fizeted, gondolom.

2022. ápr. 19. 13:09
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ha nagyon vilagosat akarsz es sotet a hajad, akkor hetek munkaja egy tincs is, hogy szep ep maradjon."

Teljesen fehér és teljesen sötétbarna hajszálaim vannak vegyesen.

2022. ápr. 19. 13:09
 6/17 A kérdező kommentje:

"Apoloszert dogivel, ne sajnald, aztasd el vele rendesen a tincset, miutan lemostad"

És azok mik? Ápolószert drogériában lehet venni? Mi a nevük, hogy keressem? És azt a 2 festés közt kell használni többször, vagy festés közben, vagy hogy?

2022. ápr. 19. 13:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban járnál ha fodrászhoz mennél, nagy az esélye hogy elfogod rontani. Én sem szőkítenék otthon, saját magam...
2022. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Természetes barna hajszínemből így csináltam szőkét otthon:

Vettem egy dobozos kiszőkítőt (syoss), a leírást pontosan követtem. (Csibe sárga lett a haj, de ez normális, ilyenkor még nincs befejezve a folyamat.)

Majd miután lemostam a hajam, rá kentem egy szőke hajfestéket(!) (Itt már nem szőkítő hanem rendes szőke festék kell) itt is pontosan követni kell a leírást.

A ható idő letelte után hamvasito samponnal mostam, majd hamvasito balzsamot kentem rá.

Vizesen csak óvatosan szabad fesulni a szokitett hajat és hajvégápolót is ajánlott használni.

Ha nagyon gyenge, vagy már festve volt előtte a hajad, először 1 tincsen kísérletezz csak.

Idővel a lenővest elég szokiteni a teljes hosszát nem ajánlott, mert "megeszi" a hajat ha sokszor van "leszivatva"

Írj majd, hogy sikerült.

2022. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"hajvégápolót is ajánlott használni"

Azt milyet használtál?


Mikor rákented a szőkét, már nem lett csibesárga? Milyen színű lett?

2022. jún. 6. 18:22
 10/17 A kérdező kommentje:

" dobozos kiszőkítő"

Az mi, por?

2022. jún. 6. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!